Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy helyes pasinak kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy helyes pasinak kevésbé szép barátnője van, akkor ő most igénytelen?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Ki donti el,hogy mi a szep?

A pasi szamara a baratnoje valoszinuleg szep.

2017. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Attól, hogy számodra a barátnő kevésbé tűnik szépnek még nem biztos, hogy úgy is van.
2017. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Mivel a szépség, a helyesség és az igénytelenség is abszolút szubjektív fogalmak, így a kérdés értelmetlen. Tapasztalataim szerint ezt az értelmetlen kérdést általában féltékenységből teszik fel egyes, kevésbé intelligens emberek.
2017. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
A kérdés az igénytelen, vagy is értelmetlen.
2017. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Mikor fogjátok már fel végre, hogy ami X-nek a legszebb, az Y-nak lehet hogy ronda? Ez kb az ezredik ilyen kérdés.

Nem igénytelen, valószínű a lányban megvan minden ami a pasinak kell és lehet hogy neki ő a legszebb a világon.

2017. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Az előző barátnőmre sokan mondták, hogy hozzám képest "nem egy nagy eresztés" és ezt nem beképzeltségből mondom vagy azért, mert különösen jó képű lennék (nem vagyok az).

Én mégis őt tartottam a legszebbnek, mert szerettem.

Ma már látom, hogy tényleg nem volt annyira szép, de valahol még mindig tetszik és nem igénytelenségből.

2017. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ismerösök szerint nem szép


szóval akkor azt mondod hogy egyformán szép mindenki?


akkor pl ő: [link]



és ő közt sincs külömbség?


[link]

2017. aug. 2. 18:50
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves a privat uzenet...

leginkabb elmebeteg vagy.

2017. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem igénytelen. Ez is csak azt jelzi, hogy a pasasok nem felszínesek. Ugyanez nem mondható el a másik félről.
2017. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De ezt a kerdest feltevo eloleny allitolag egy pasi.
2017. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!