Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből több?

Figyelt kérdés
2 hete találkoztam egy sráccal, együtt dolgoztunk de csak 1 hétig. Nagyon megtetszett nekem. Mikor véget ért a hét éppen bulizni voltam a barátaimmal és kicsit becsiccsentve írtam neki, hogy nagyon tetszik és kívánom, hogy vele legyek. Írta, hogy ő benne van a dologban de aztán aznap nem lett belőle semmi. Másnap már írt is üzenetet, hogy mi újság még mindig szeretnék e vele találkozni mert akkor összefuthatnánk. Kérdeztem tőle, hogy ő mit szeretne és azt mondta, hogy fél éve szakított a barátnőjével és csak jól akarja érezni magát, magyarul csak szexkapcsolatot akar. Én 1 hónapja mentem szét a vőlegényemmel és nem akarok új kapcsolatot de jó lenne vele lenni. Erre azt mondta, hogy akkor megtaláltuk egymást. Mondtam neki, hogy találkozzunk de ne elsősorban azért, hogy lefeküdjünk egymással. Azt mondta rendben majd együtt kitaláljuk, hogy mi legyen. Hát találkoztunk is aminek szex lett a vége. Nem volt tökéletes az érzelmek nélküli szex meg egyikünk sem tudott igazán feloldódni de megbeszéltük, hogy találkozunk még. Mindennap írt és az első találkozónk után 2 nappal újra találkoztunk, mondtam neki, hogy félek ennek nem lesz jó vége és valamelyikünk sérülni fog. Félek attól, hogy beleszeretek vagy kötődni fogok hozzá. Akkor megint lefeküdtünk ami ezerszer jobb volt mint az első, sőt mondhatom, hogy fantasztikus volt de utána nem volt meg az ölelés, a szeretgetés ami nagyon hiányzik nekem. Persze nem is várhatom ezt el hiszen egy szexkapcsolatba ez nem fér bele. De csak ő jár a fejemben nem a volt vőlegényem. Ha vele vagyok eszembe sem jut, hogy elvesztettem azt akit igazán szerettem és félek, hogy megint sérülni fogok. Szeretném, hogy esetleg ő is akarjon többet. Azt mondta ha egyikünk elkezd többet érezni akkor hagyjuk az egészet. Azt nem mondtam meg neki, hogy én szeretném ha több is lenne ebből. Szerintetek?

2017. aug. 2. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Még túl se voltál a vőlegényeden, erre beleugrottál egy másikba...


Gratulálok! Viseld a következményeket! Te magad ástad elő ezt a helyzetet!

2017. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki előre letisztázza, hogy csak szexre kellesz neki, akkor miért fekszel be alá, reménykedve, hátha több lesz? Ez egyrészt felesleges önámítás, másrészt látja a srác, hogy semmi tartás nincs benned és már csak azért sem fog veled járni.
2017. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján a srác csak szexkapcsolatot akar és ezt korrekten meg is mondta neked. Tehát teljesen egyértelmű a helyzet. Persze a jövő kiszámíthatatlan és reménykedni mindig lehet, de sokkal valószínűbb, hogy minden ugyanúgy marad, mint hogy megváltozna. De ne aggódj, amíg kap tőled szexet, addig nem hagy ott.
2017. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De túl vagyok a volt vőlegényemen mert nagyon csúnyán megalázott, akkor minek bánkódnék rajta?! Az élet megy tovább. Igen megbeszéltük de még ő sem csinált ilyet soha. Fél éve szakítottak a barátnőjével azóta nem volt más nővel, szóval nem egy csajozós típus, és ez neki is teljesen új. Nem reménykedek, nem érzek még iránta semmit sem. Csak jó vele lenni. Nem azt mondom, hogy kapcsolatot akarok vele most egyből csak ha együtt vagyunk szeretnék odabújni hozzá meg ilyenek, nem szexuálisan de nem merek közeledni felé. Én id úgy indultam, hogy szexkapcsolat csak aztán most két találkozás meg egy csomó beszélgetés után azon kaptam magaü, hogy nagyon jó vele lennu és mikor meglátom szeretném csak egyszerűen megpuszilni, de félek a reakciójától. Pedig egy nagyon kedves, törődő ember az látszik rajta. Mert mindig kérdezi, hogy mi a jó nekem.
2017. aug. 2. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Megmondta őszintén,mit akar tőled.Ha te ezt nem tudod elfogadni,akkor inkább hagyd!
2017. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Fél éve szakítottak a barátnőjével azóta nem volt más nővel, szóval nem egy csajozós típus, és ez neki is teljesen új." - Haha, legalábbis ezt mondta neked. Vagy mindenhova követted az elmúlt fél évben? A legjobban azzal járnál, ha őszintén beszélnél vele az érzéseidről, de persze úgysem fogsz.
2017. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!