Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért és meddig kísért a múlt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért és meddig kísért a múlt?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelőtt összejöttem gyermekkori szerelmemmel, minden szuper volt, aztán megtudtam, hogy még mindíg hajt a volt barátnőjére, így elengedtem, nem akartam én lenni a harmadik fél. Aztán mikor rendeződött a csajjal a kapcsolata újra összejöttünk, terveztük a jővőt együtt, de valahogy amolyan barátság extrákkal (értsd nyugisan a filmre) kapcsolat volt csak köztünk. Aztán beteg lett aki felnevelt, és utolsó kérése az volt tőlem ne maradjak vele mert nem szeret engem igazán. Mivel képtelen voltam nélküle lenni, így egyik napról a masik napra szó nélkül eltűntem az életéből. Azóta van párom, de folyton eszembe van....Neki is van barátnője, de még mindíg az én fotóm van kint neki. Sokszor álmodok vele, kísért folyton, ráadás hogy anyukámék falujában lakik. Hogyan lehet lezárni? Hogyan felejtsem el a múltam hogy legyen jövőm?
2017. aug. 4. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire hülye hogy lehetsz, hogy egyrészt egy kivülálló "(utolsó) kérése" miatt szakítasz meg egy kapcsolatot, másrészt csak úgy "eltünsz", ahelyett, hogy értelmes ember módjára lezárnád az egészet - és utána még évekig ezen rágódsz!
2017. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy megtanuld amit meg kel.

Amíg nem tanulod meg.

2017. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán mert nem úgy zártad le,ahogy kellett volna,és a régi érzéseid sem szűntek meg teljesen iránta.Míg nem érted meg a tanulságot,nem tudsz felejteni,ez nagy igazság!
2017. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Errorok sora itt is...
2017. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!