Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen apróság elárulhatja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen apróság elárulhatja, ha komolyabban is tetszik neki az illető, vagy ettől még ugyanúgy megdugni akarja csak és szórakozik?

Figyelt kérdés

Van egy pasi meg egy nő, a pasi egyszer már elég erősen rástartolt a nőre, de nem volt semmi belőle. (A pasi eleve csajozós típus, a nő meg nem egyéjszakás fajta.)


Most megint találkoztak egy összejövetelen.

Itt még az elején észrevettem egy apróságot: amikor a csajozásra került a szó, meg hogy bejött-e neki xy, viccesen hárított a válasszal, elterelte a választ.(pedig nem szokta kendőzni a dolgokat, sőt :D)

Majd egymásra néztek a nővel a társaságban,- akit fűzni próbált azért most is,- a lány mosolygott a válaszán.

Ezután elkapta a tekintetét, és visszaválaszolt a kérdésre, hogy "viszont az xy, na az jó nő."


(Nekem akkor kicsit úgy tűnt akkor külső megfigyelőként, mintha lelepleződve érezte volna magát a lány előtt ezzel, hogy lebukik, hogy tetszik neki és miatta nem válaszolt, majd kompenzált egyet az újabb válasszal.


Aranyos volt a szitu. Amúgy csak szeretem figyelni az emberek viselkedését, lehet nekem ez a devianciám. :D ) :)



2017. aug. 5. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Tini kategória.

Amúgy fogalmam sincs,hogy mit mennyire gondolhat komolyan a srác,nem ismerem,találgatni meg te is tudsz.:)

2017. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tini kategória, egy csak egy leírt szituáció. :)


Újabban olvasok is a témában, és jobban elkezdtem figyelni az emberek viselkedését, nonverbális kommunikációját.

(nem csak nő-férfi viszonylatban, hanem pl üzleti viszonylatban is)


Szerintem ezért vettem észre ezt is. Engem csak érdekelnek ezek a dolgok, sokszor bírnak információ jelleggel ezek a dolgok.:)

2017. aug. 5. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük az illetőt,így a szavai mögött rejlő szándékait sem.
2017. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg sz.@r helyre tettem fel a kérdést. :) ÉS szar fórumon.
2017. aug. 7. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!