Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom már végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom már végre elengedni?

Figyelt kérdés

Gimnáziumban volt egy nagy szerelmem. Plátóinak nevezném, mert sosem volt köztünk semmi. Voltak jelei annak, hogy tetszem neki, de akkoriban semmi önbizalmam nem volt, eszembe sem jutott, hogy esetleg viszonozná. Ettől függetlenül egész gimnazium alatt szerelmes voltam belé.


Jogos, ha nem ismertem rendesen, hogy szerethettem bele, józan ésszel én is így gondoltam, de amit éreztem, az jóval több volt egyszerű tetszésnél.


És nem múlt el. 10 éve lesz lassan, hogy kilencedikes voltam. 5 éve nem láttam, semmit nem tudok róla. De nem telik el úgy óra, hogy eszembe ne jutna, a mai napig tisztán emlékszem az arcára, mindenre, rendszeresen álmodok is vele.

Van mikor erősebben rám törnek az emlékek, olyankor előveszek egy dobozt, ami tele van olyan ,,levelekkkel", amiket róla/neki írtam, persze ez nem könnyíti meg, de nagyon fáj valami.


Egyszerűen képtelen vagyok elengedni. Olyan mintha még most is várnék rá.

Es a legnagyobb probléma, hogy van párom, akit nagyon szeretek, de olyan mintha becsapnék ezzel mindenkit, mert annyira mint azt a fiút, nem szeretem. De remélhetőleg alakul, vele képzelem az életem, és ha ez az ,,emlék" nem lenne, minden tökéletes lenne. De már nem tudok egyszerűen mit csinálni, hogy elfeljetsem, megőrülök.

Tudom, hogy az egész gyerekes, felnőtthöz nem méltó viselkedés,ki lehet röhögni,de nincs hová fordulnom, nem akarom már ezt tovább, el akarom felejteni végre, de fogalmam sincs hogyan.

Kérlek, aki tud, segítsen.



2017. aug. 6. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok csak egy lánnyal...
2017. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem keresed fel?


Nem feltétlenül azért, hogy szerelmet vallj, hanem csak beszélgetni egyet, a régi nosztalgiázás, emlékek miatt.


Nem hiszem, hogy elküldene, max nem akarna találkozni, na bumm.


De könnyen lehet, hogy az emlékeidben olyan, amilyen, és az 5 év alatt sokat változhatott.


"Jobb" esetben rájössz, hogy csak a képzeletedben szeretted. De ha ennyire foglalkoztat, én elhívnám egy találkozóra vagy valami (nem randi)


(Sajnos amúgy tudom milyen, hasonló felkavaró érzések kaptak el kb fél éve, pedig nem vall rám, és plátóim nekem is középsuliba volt utoljára. Erre sokszor itt ülök és nézek magam elé, hogy hogy történhetett ez ( nekem is van párom), és ilyenkor nagyon rossz érzések vannak bennem. A szitu hasonló, voltak jelek, amit lehetett annak venni, hogy én is tetszem neki, de a körülmények nem engedik meg egyikünknek sem amúgy sem. És valószínűleg amúgy is csak egyoldalú, és én láttam benne többet. Ki tudja. - ÉS ez a legrosszabb, hogy nem tudni biztosan.- Néha mindennél jobban kívánom, hogy legalább tudnám, az ő fejében pontosan mi volt. Egyszerűen csak rég nem fogott már meg valaki ennyire, és ha ezen kapom magam, hogy megint az ő gondolatával foglalkozok és a "mi lenne ha"-n, elkap a bűntudat is, és rettenetes.. És nem tudom senkinek beszélni róla, nem is menne, szánalmasnak érezném magam, és nem is értenék.)


Szóval tudom milyen érzés.

N

2017. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha mindezt én írtam volna, esküszöm. Annyi különbséggel, hogy nálam ez az állapot öt éve tart, és kettő, mindjárt három éve nem láttam. Mi soha nem beszéltünk többet egy sziánál, s bár két évvel ezelőtt írtam neki egy üzenetet, amiben mindent elmondtam az érzéseimről, és azzal együtt el is búcsúztam tőle, nem tudom őt elengedni. Olyan fájdalmas, hogy ezt nem is értheti akárki. Egy darabig a barátaimnak öntöttem ki a szívem, azonban pár éve inkább megtartok mindent magamnak, mert rohadt szánalmasnak érzem magam. Nekem nincs barátom, pont azért, mert a kezdeti fellángolás után kábé mindenkiben őt keresem. És persze azért is, mert nem akarok senkit becsapni, hisz tudom, hogy a szívem teljesen nem lesz soha senki másé. Csak remélni tudom, hogy egyszer képes leszek kitörölni őt a gondolataimból és a lelkemből.
2017. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azert mert fontos neked.Ha meg mindig nem tudod elengedni annak oka van. Ha nem ereznel semmit iranta akkor mar sikerult volna.
2017. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!