Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetem vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza teljesen a párom? Hosszú történet.

Figyelt kérdés

Volt barátommal majd' 3 évet voltunk együtt, többnyire távkapcsolatban. Együtt is éltünk náluk több, mint fél évet.

Kb egy hónapja szakítottunk. Én nagyon nehezen, kínlódva és depressziósan éltem meg ezt az időszakot, rengeteg dologra rájöttem. Mit rontottam el, hogyan tehetem jóvá, a negatív nézőpontom is hogyan változtathatom meg stb. Megcsalás nem történt (se a kapcsolat alatt, se szakítás után nem volt egyikünk se mással), egyszerűen felgyűlt a rengeteg probléma, elbeszéltünk egymás mellett. Sokat hanyagoltuk egymást, így én sokszor kiakadtam emiatt, ebből pedig rengeteg veszekedés volt. Én többnyire elhalmoztam a saját problémáimmal, ahelyett, hogy törődtem volna vele..

Neki én vagyok/voltam az első barátnője.

A napokban megbeszéltük a dolgot, ő is hasonlóképp élte meg az egészet, mint én az elmúlt hónapban. Így kiegyeztünk, hogy jövőhéten egy semleges helyen, egy éjszakára szobát foglalva találkozunk és meglátjuk, hogy jövünk ki egymással. Van-e értelme újra kezdeni.

Azóta beszélünk fb-n, viszont ő nagyon távolságtartó, zárkózott (amit meg is értek a kapcsolatunk alatti gyerekes viselkedésünk miatt), én viszont nagyon feszélyezve érzem emiatt magam.

Megbeszéltünk szabályokat, hogy nem beszélünk a múltról, se arról, hogy szeretjük vagy szerettük egymást. Magyarán viselkedjünk úgy, mint akik most ismerkednek.

Ő mindenkinek úgy mondja, hogy szakítottunk, nem tartjuk a kapcsolatot, így a találkozónk is titokban fog megtörténni, én viszont egyszerűen lezárom a témát annyival, ha más kérdez, hogy inkább ne beszéljünk erről.

Mondta hogy nagyon kellemetlenül érzi magát, ha személyes dolgokat kérdezek, illetve, ha aggódok érte.

Kissé tartok a találkozótól, hogy nemet fog mondani a folytatásra, ugyanis állítása szerint majdnem teljesen kiszeretett belőlem. A kapcsolatot szerette már, hogy van mellette valaki. A megszokás.. Ezzel én is így voltam. Mindenképp szeretnék ezen változtatni, ha van rá lehetőségem. Mivel mikor együtt vagyunk pár napra, akkor általában nagyon jól kijöttünk, így biztosra veszem, hogy azaz éjszaka alatt össze fogunk bújni. Erre ki is találtam számára egy meglepetést, hogy maszturbálni fogok előtte, mert eddig még nem volt bátorságom hozzá. Pár napja beszéltünk skype-n, fel is hozódott a téma, fétisek, titkos vágyak ilyenek.. Akkor azt éreztem a hangján, hogy vágyakozik rám, még nem hűlt ki minden érzelme, viszont az fb-n való beszélgetések alapján eléggé elbizonytalanodok.

Szeretném mindenképp visszaszerezni az elvesztett bizalmát felém, de fogalmam sincs, hogy viselkedjek vele a találkozónkig "csak barátként".

Nagyon tartok attól, hogy minden igyekezetem ellenére felesleges lesz a próbálkozásom.

Abszolút nem játszani akarok vele, tényleg komolyan újra akarom kezdeni!


2017. aug. 16. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló helyrehozási kisérletem, 7 éves kapcsolat után.

Újra nyitottam felé, bár ő már időközben lezárta magában a múltat, a kapcsolatunkat. Rengeteget beszélgettünk. A múltról is, azokról hogy régebben mik estek rosszul. Mindezt sértegetésektől mentes, őszinte hangnemben. Ez jó is volt, rengeteget tanultam ezekből a beszélgetésekből, segített a magammal való szembenézésben, önismeretben, hibáim javításában.

Szóval szerintem valamilyen szinten kell a múltról beszélni, de csak óvatosan, figyelve arra hogy ne legyen sértő, azaz inkább az "én úgy éreztem" kezdetű mondatokat használjuk a "amikor te azt tetted" kezdetűek helyett.

Egy szó mint száz, hónapokig próbálkoztam nála, volt egy-egy szép fellángolás, de végül nem ment. Pont azért mert ő már igazából lezárta magában a mi kapcsolatunkat, nem volt igazi szándéka arra hogy újra építse / építsük...


Ha ti mindketten akarjátok, meg tudjátok beszélni a dolgokat, és tudtok is változtatni a korábbi játszmákon, akkor jó lehet.

Sok sikert hozzá!

2017. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még utoljára jól megdug, aztán nem látod többet. Ha ő is helyre akarja hozni, miért titkos helyen találkoztok? Miért hazudja azt, hogy nem tartjátok a kapcsolatot? Ha annyira nagyon helyre akarná hozni a kapcsolatot, már megtette volna.
2017. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Ha ő is helyre akarja hozni, miért titkos helyen találkoztok? Miért hazudja azt, hogy nem tartjátok a kapcsolatot? Ha annyira nagyon helyre akarná hozni a kapcsolatot, már megtette volna."


Igen, ezek a jelek sajnos nem jók, nem azt bizonyítják hogy ő is akarja, szeretné újra felvállalni a kapcsolatotokat mások előtt is.

Persze eelképzelhető hogy amig nem biztos a dolgotok addig nem változtat a külvilág felé.

De majd kiderül úgyis. Hogy csak szexkapcsolatra kellesz vagy beleteszi az érzelmet is...

2017. aug. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül az utolsó napon lemondta minden mondvacsinált indokkal majd le is tiltott.

Azt hiszem, ez elég volt arra a bizonyos nagy koppanásra. :)

2017. aug. 30. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább nem használt ki...
2017. aug. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!