Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most, hogy végre sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy végre sikerült elengednem, miért történik ez?

Figyelt kérdés

Volt egy srác,aki a legjobb barátok volt 2 évig. Kb egy év barátság után beleszerettem,nagyon. Elmondtam neki,de ő nem akart többet.

Egy évig szenvedtem,a legjobb barátjaként. Aztán kb egy éve úgy döntöttem,elég,továbblépek. Nem kerestem,nem kerestük egymást. Sokat változtam külsőleg,belsőleg is. Megtaláltam önmagam. Elvégeztem az egyetemet. Volt valami,pár hete szakítottunk.

De akkor is boldog vagyok.

Erre pár napja megkeresett. Hogy hallotta egy ismerősüntől mennyire bejött az élet, végre boldog vagyok,sokat változtam.

És hogy találkozzunk. El is mentem,taliztunk,erre elhívott randira.

Én komolyan nem értem a srácokat.

Most hirtelen miért lettem neki ilyen szinten fontos,ha annak idején leszarta az érzéseimet?

Végre túlléptem rajta,most pedig újra felszakítja a sebeket.

23N


2017. aug. 16. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Változtál, változott. Egy év hosszú idő, vele is történhettek dolgok ami miatt máshogy látja. Ne hőbörögj, hanem döntsd el hogy akarsz-e ennek esélyt adni vagy sem. Más örülne ennek.
2017. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt látja, hogy továbbléptél, egyedül is boldog vagy, megtaláltad önmagad, nincs szükséged rá.

Annál jobban teper egy pasi, minél inkább letojod.

2017. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kínzod magad? Minek szenvedtél 1 évig "legjobb barátként", ha tudtad, hogy nem érdekled? És most minek találkoztál vele? Remélem a randira nemet mondtál. Azért szakítja fel a sebeidet, mert hagyod.
2017. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most látta meg benned a Nőt. Már kellenél neki,de erősnek kell lenned! Mikor taliztok,légy hűvös és határozott,lássa,hogy túl vagy rajta.

Sajos,én nem sok reményt nem fűznék ahhoz,hogy hírtelen beléd szeretett.Főleg,hogy hanyagoltátok egymást!

2017. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Van az úgy, hogy az ember idővel, átértékel dolgokat és rájön, hogy rossz döntést hozott, amit aztán próbál "kijavítani".
2017. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Ráadásul, ahogy írod, sokat változtál külsőleg és belsőleg is, ami nyilván hatással van rá.
2017. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezóta dögösebb ruhákban jársz:)
2017. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek,akik szeretik,ha tepernek utánuk,és amikor ez megszűnik,akkor kapnak észbe,hogy hoppá...Mégsem vagyok én akkora sztár.Olyankor kezd dolgozni az egójuk,olyankor kezdenek harcolni.Szerintem egy esélyt megér a dolog,aztán meglátod,méltó-e a figyelmedre az illető.
2017. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!