Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit szólnátok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy párotok, tök jól megvagytok évek óta, aztán felhoznátok, hogy szeretnétek kipróbálni a hármast.

Megbeszélitek, hogy vesztek be fiút/lányt is.

Mivel lányt elég nehéz találni, ezért a fiú beszállóval történő lesz az első, sőt, a második meg a harmadik is.

Aztán végül a párotok bevallja, hogy nem hogy semleges vagy átlagos a két pasis felállás számára, hanem tökre beindítja, mert tetszik neki, hogy mennyire vadak és kéjesek vagytok az ágyban.


Igazából én vagyok a férfi. Azt hittem, hogy majd tökre féltékeny leszek, erre tökre izgató volt.

Neki eddig azt mondtam, hogy semleges, de ő is észrevette, hogy elég komoly merevedésem van.

Szerintetek gáz?


2017. aug. 16. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Húha, hát ez aztán hatalmas probléma, a csajod tuti ott fog hagyni!!! Ennek lőttek!

Viccet félretéve, szerintem nagyon nem fog ezen problémázni, sőt, örülni fog neki, hogy így állsz ahhoz, hogy két férfival élvez.

Ha meg nincs bi hajlama, akkor meg tuti örül is, hogy nő még nem volt az ágyatokban.


30/F

2017. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Hát csak nehogy úgy járj mint a szomszèd férj -aki kiszorult a "küszöbre" a nagy 3-as jätékban....
2017. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele ilyesmibe, de ha most megpróbálom ezt a szituációt elképzelni, valószínűleg hidegen hagyna, hogy a pasim mit gondol a dolgoról vagy mennyire élvezi. Már az a gondolat, hogy őt nem zavarja, hogy mással vagyok elvágna bennem valamit. Mert még, ha az van, hogy kíváncsiságból egyszer megpróbáljuk, de itt nem erről van szó. Ha őt nem zavarja ez, akkor engem sem fog tovább érdekelni. Valószínűleg szakítanék vagy úgy állnék hozzá, hogy akkor ez egy nyitott kapcsolat és mindenki csináljon, amit akar... Ez az én véleményem, de én minden valószínűséggel túl öreg és prűd vagyok. :) De azért gondoltam válaszolok.
2017. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleve nem mennek bele harmasba, de ha olyan lennek, hogy erdekel es elvezem, akkor nyilvan orulnek neki, hogy a parom is elvezi.
2017. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!