Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodás és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodás és a balhézás? Mert szerintem nagyon nem? 19/l

Figyelt kérdés

Röviden az a lényeg, hogy összejöttem a barátommal úgy 2 hónapja, most már publikus is a dolog. És közben azért ismerkedtem egy másik sráccal is illetve azért nem nevezném ismerkedésnek mert csak egyszer hívott el normálisan valahova egyébként meg baromira nem haladt semerre az ügy, közben a mostani párom meg nyíltan kimondta mit szeretne tőlem én meg adtam neki esélyt és most itt vagyunk, összejöttünk végre. A másik srác inkább csak játszotta az eszét meg szerintem arra várt, hogy én szedjem őt össze vagy fussak utána vagy nem is tudom :D

Ha pedig adódott egy kis romantikus helyzet azt elrontotta azzal, hogy Ő nagyon szeretne valamit de úgy érzi nem elég jó hozzá blablablabla, Ő sosem lehet boldog blablablabla... Tök nyilvánvaló mire akart kilyukadni ezzel az önsajnáltató szöveggel. Amit nem értek mert egyébként adtam volna neki esély, ő is normális meg jólelkű tudom én. De ezt elrontotta, hogy így mondjam.


Amikor ezt így neki is elmondtam, mivel teljesen kiborult, hogy én nekem barátom van nos csak mégjobban kikelt magából. Azt mondta átvertem és, hogy végig csak szórakoztam vele, összetöröm a szívét pedig csak engem akar, sosem ismert még ilyen lányt, szerelmes..... Na mondom hoppá, erre egy porszemnyi dolog sem utalt, sem arra, hogy komolyan bármit is akarna tőlem.

Aztán kikérte magának, hogy neki "régebb óta tetszettem" mint a barátomnak aki amúgy is egy barom mert stb stb, szidott még aztán elváltunk. Azóta írt, hogy ne haragudjak és találkozzunk, mondom szó sem lehet róla.


Most szerintetek ez normális? Mert szerintem én semmi rosszat nem csináltam és mégis lelkiismeret furdalásom van miatta. Én érzem még sz**ul magam pedig én tök normálisan álltam hozzá szerintem korrekt voltam még jobban is erőltettem a dolgot mint kellett volna. Ne értsétek félre nem akarok tőle semmit, a barátomat szeretem mostmár :) Ő úgy hódított meg ahogy kell :) Csak azért sajnálom azt a kis hülyét... Nagyon kikészült dehát most mit tudok csinálni?! :/


2017. aug. 16. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod csinálni, hogy minden kapcsolatot megszakítasz a hisztis kisfiúval és a barátodra koncentrálsz.
2017. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Ja, elég kétszínű vagy. Pont.
2017. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha ő nem tett semmit, akkor magára vessen.


21/L

2017. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Jogosan van felháborodva, ha úgy találkoztál vele, hogy párkapcsolatod volt.
2017. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Mindkét fiú jogosan törölne képen téged kisanyám :D

23N

2017. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
rinyál mert elcs_szte. No para..
2017. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Mondd, te ennyire kretén vagy? Miért kellett futtatni párhuzamosan két csávót? Istenem, 19 éves lányok...
2017. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Igazából, nem lenne jogos a felháborodása, de mégis az. Hiszen te írod: "És közben azért ismerkedtem egy másik sráccal is...". Magyarán, egyszerre két vasat is tartottál a tűzbe, aztán az egyik bejött. Csak nem mindenki tolerálja ezt.
2017. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanilyet játszottak el velem kétszer. Szóval megvan a véleményem... Ha én nem pályázom két lukra, elvárom a nőtől is, hogy egy időben egy emberrel ismerkedjen. Lehet lepontozni, de szerintem ez így fair.
2017. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem "futtattam" párhuzamosan két pasit! Mint írtam a "hisztissel" nem is volt randink tehát nem "úgy" találkoztunk. Még az elején volt a dolog a barátommal amikor mindkettővel találkozgattam de ebbe szerintem nincs semmi rossz hiszen semmi nem történt csak mindkettő érdekelt én pedig ismerkedtem. Mikor komolyodott a barátommal a hisztissel már nem nagyon találkoztam és sosem áltattam. De mindegy már úgyis megkaptam, hogy szemét vagyok.
2017. aug. 16. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!