Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az a pasi aki épp tetszik, arról semmi rosszat nem tudok elképzelni?

Figyelt kérdés
Van egy srác...hát a szemembe 10/10es külsőleg. Egyszerűen rá gondolok es végem van. Ha meg arra gondolok, hogy rámnézett, hozzám ért, mosolygott akkor.. értitek? Rám...aki hozzá képest egy atomcsapás. Nem értem, hogy tetszhetek neki. De teljesen elvesztettem az ítélőképességemet és egy félistent látok benne. Nem látom azt aki valójában, mert a külsőfélistensége árnyékolja be igaz énjét. Mit tegyek, hogy ezek a képzelgések a realitás talaján maradjanak és ne a következő 3 szó után ugorjak ágyba vele.
2017. aug. 16. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Mondjuk, semmit??

Most mi bajod kesz, ha három szó után az ágyába ugrasz? Ha, jó vagy az ágyikójában, sztem többször is ugranod kell. Ne mondd, h ez akkora gondot okoz neked. 😏

Kellemes ugrálást! 😎

2017. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ahhh komoly kapcsolatot keresek, de aki hamar oda teszi magát annak nyögés lesz a vége. 😉
2017. aug. 17. 00:02
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert könnyű eset vagy. Bocsánat de ezt nem tudom szebben leírni neked. Próbáld megőrizni a méltóságod és ne ugorj már egyből a nyakába. Egy férfi sokkal jobban értékeli ha tennie is kell valamit a hölgyeményért.

20/F

2017. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy Férfi az őszinteséget értékeli!!

A játszmát észreveszi. Minek az?

Ha, bejössz neki, nincs szükség rá.

2017. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A lila köd az oka, amit te képzelész róla, az nem valóság, csak a te vágyad.

Félisten? Ja, még xarása is parfüm illatú...

2017. aug. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Lorem Ipsum megközelítése igen helytálló. 😁

Belegondoltál, h kedvesed ugyanúgy kakil, mint Te, és igazság szerint sajnos tényleg nem rózsa illatú eme végterméke?

Érdemes ezen elfilozofálnod, tényleg.

.... 😊

2017. aug. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tulsagosan is kapcsolatot akarsz mar, igy gyorsan belenezel olyan dolgokat az emberekbe, amik nincsenek is meg bennuk.


A masik lehetoseg pedig, hogy az onbizalmad nem letezo jelenseg.


Mindketton csak onismerettel tudsz javitani.

2017. aug. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy nézhet ki egy olyan pasi akiért ennyire odáig van egy csaj... De most komolyan! Kedves kérdező, elárulnád nekünk lúzer férfiaknak, hogy mi is az a top mérce amit el kellene érnünk. A non plus ultra. Tényleg kíváncsi vagyok. Köszi.
2017. aug. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem látod a fától az erdőt.
2017. aug. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A legrosszabb ***** válasza:
70%
Ez a baj a nőkkel. Simán be lehet őket manipulálni makulátlan külsővel, és ezáltal a leggusztustalanabb emberi tulajdonságok fölött is szemet hunynak. A nők buták, már megszoktam.
2017. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!