Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok atlendulni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok atlendulni azon, hogy az mind a ket pasi, aki idaig volt az eletemben, kihasznalt, elarult es becsapott? Mit tudok csinalni, hogy enyhuljon a fajdalom, a duh es a csalodottsag?

Figyelt kérdés

Ugy erzem kezdek vegleg kimerulni. Testileg-lelkileg egyarant. Legszivesebben veget vetnek az eletemnek, mert ugy erzem en innen mar nem tudok felallni. Mind a ket pasi, akiket tenyleg mindennnel jobban imadtam megcsaltak a kapcsolatom alatt es aztan miutan kidobtak mar egyutt voltak a baratnoikkel. Az egyik lany baratnot nem ismertem, a masikkal pedig elegge kozeli viszonyt apoltam. Talan az utobbi az ami a leginkabb faj, mert tudom ki az.


Olyan gondolatok jutnak az eszembe ami engem is mar megijeszt es ha ezekre az emberekre gondolok, fizikai rosszullet jon ram. A legrosszabbakat kivanom nekik, de ok megis boldogok. Ki tudok ebbol jutni? Megfogok en meg valaha is bizni barkiben? Vagy ezek utan adjam fel, mert ugyse leszek jo soha senkinek?


Mit csinaljak?


23/N


2017. aug. 17. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Nyalogasd a sebeid, gyógyulgass, aztán meg keress tovább.
2017. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Saját magadra lehetnél inkább dühös, amiért rosszul választottál. Nem lehetett valami komoly kapcsolat, ha csak úgy megcsaltak, és otthagytak valaki más miatt. Nem is értem miért vagy rosszul. Inkább örülj, hogy megszabadultál ezektől. Nyilván másra vágytak, nem rád.
2017. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
#2 Az első mondatot azért te sem gondoltad szerintem komolyan. :D Nem rí le azonnal az emberről, hogy meg fog-e csalni, vagy nem.
2017. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Engem is megcsalt mindkèt exbarátnőm

Az èlet. Vannak tipikus megcsaló ès megcsalt emberek. Az egyikhez tartozni fogsz :(

2017. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Pedig de. Ha olyan színvonalon áll az illető, hogy ilyen megcsalásra hajlamos emberekkel tud csak kapcsolatba kerülni, vagy kimondottan ez a típus vonzza, akkor nincs rajta csodálkoznivaló.

Feltesznek itt mindenféle sablon kérdéseket, amik már voltak ezerszer. Honnan veszitek, hogy nem egy #éjjelnappalbudapest színvonalú kapcsolatról beszélünk éppen? Ez nincs odaírva. Nem látunk bele, de valószínű, hogy aki itt komolyan kérdéseket tesz fel, ezen a szinten áll. Nem kell túlgondolni. A kérdést kiíró nők nagy része csak egy olcsó proli ebben a kategóriában.

2017. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

De, te itt vagy nekünk intellektuálként, h segíthess, kedves 61%...

Köszi a prolik nevében, a semmit.

2017. aug. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kosz utolso. Tudod nyugodtan magadban tarthattd volna. Az olcso proli meg tudod ki...
2017. aug. 17. 01:08
 8/13 A kérdező kommentje:
Mind a ket kapcsolat 2 eves volt es kepzeld nem eppen vonz az, hogy folyamatosan atb**szanak. Legalabbis a masodik baratomrol ki nem neztem volna...
2017. aug. 17. 01:10
 9/13 anonim ***** válasza:
#5 Hát te bolond vagy, kár beléd a szó... :D
2017. aug. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ebben még a barátok hatalmas támaszok tudnak lenni, szerintem vesézzétek ki a témát a barátaiddal, add ki magadból, és utána szerintem jobb lesz. Azt meg ne gondold, hogy nem kellesz senkinek... :D
2017. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!