Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnak egyesek (férfiak)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak egyesek (férfiak) annyira válogatósak lenni külsőre?

Figyelt kérdés
Én ha pl végigmegyek pesten, 10-ből 7 fiatal lány, nekem külsőre tetszik. Csak belsőre nehéz találni megfelelőt, vagy a kölcsönös tetszés, ami ritka.

2017. aug. 19. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyunk egyformák.
2017. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Én ugyanígy vagyok vele. Nekem sem a külsővel van gondom legtöbbször.
2017. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Nálam is a lelki, szellemi tulajdonságok miatt esik a "csak dugni" kategóriába a legtöbb lány.

Amúgy amit írsz, az legtöbbször amiatt van, hogy egyszerűen nem merik felvállalni a haverok előtt a nem modell-kinézetű lányt. Belül azért a legtöbben nagyon szeretnének egy duci, vagy kevésbé divatos lányt is, de gyengék, és képtelenek szembeállni azzal, hogy esetleg a primitív haverok mit fognak szólni, ezért inkább ők is hangoztatják, hogy a csücsörítős Instagram-lányok tetszenek nekik, más szóba se jöhet. :D Ez valamilyen szinten jó, mert a normális, nőies megjelenésű lányoknak nem ilyen idiótával kell lenniük, akiből papucsot csináltak a haverjai, de azért szomorú, hogy felnőtt férfiakat így vezet az orránál fogva a közvélemény.

Én egyáltalán nem tartom magam válogatósnak, ami a külsőt illeti. Egyetlen fiú haverom van, de vele teljesen más az ízlésünk, és tiszteletben tartjuk a másikét, szóval nyugodtan szoktuk mutogatni egymásnak, hogy ki az, aki éppen a képben van. :D (Bár ő most megpróbálkozott komoly kapcsolattal, nekem a felhozatalt elnézve esélytelen, hogy találjak olyan nőt, akivel át tudnék beszélgetni egy éjszakát, szóval marad az alkalmi szex.)


F

2017. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy jó kérdés. És ahogy itt is olvasható, minél előnytelenebb külsejű a férfi, annál nagyobbak a külső terén az elvárásai. /gondolom, mert csak filmben látott még nőt, ezért lehet, hogy tényleg csak a 10/10es nőkre indul be, csak hát neki ez elérhetetlen/.
2017. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 Ott a pont.
2017. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem értem a 4-est. Mi az, hogy ahogy itt olvasható? Ki írta, hogy előnytelenebb a külsője valakinek?
2017. aug. 19. 13:08
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

A gyakorin. Nem rád gondoltam 😘

Napi szinten tucatjával jönnek a kérdések, hogy milyen szörnyűséges, hogy lejjeb kell adni az igényeiből, és neki nem jut jónő, mert hat ronda, 160 centi, 150 kg... stb. de ő fel se izgul csak a 10/10es nőre 😆

2017. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#3, jó olvasni, hogy vannak még olyanok, akik így gondolkodnak.

Talán sok mindenkinél magasan van a léc, sok az elvárás, megfeleléskényszer.

Mondjuk ilyenkor nem értem, milyen barát az, aki elkezdi a barátját, barátnőjét kritizálni... Bár lehet ezt a női agy nem fogja fel. Ja és persze ha felnőttekről beszélünk, nem tini helyes-nemhelyes problémákról..


N

2017. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Huszonévesekről beszéltem, akik sajnos megrekedtek tini szinten.

Köszönöm! :)


#3

2017. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert az esetek döntő többségében, valóban nincs gond a fiatal lányok külsejével.
2017. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!