Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér, duci lányok! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, duci lányok! Titeket zavar, ha aki udvarol nektek vékony? Nem éreznétek magatokat kellemetlenül vele stb.

Figyelt kérdés
Tényleg ducikhoz (90kg + ) szól a kérdés! Előre is köszi! 20/F

2017. aug. 20. 15:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
14%
Igen, mert nem tartom őket elég férfiasnak, hanem kisfiúsnak.
2017. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
10%
Még a kövér nők is kigyúrt adoniszokról álmodoznak, tehát igen, zavarja őket.
2017. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
11%

a kövér nőknek vékony pasijuk van mindig :)

Ha lefogynak lecserélik egy átlagosabbra :)

2017. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Azért, ne keseredj el. Van az utcánkban egy olyan 130-150 körüli nő és a párja, jóindulattal is alig 50 kiló. Kb 10 éve lehetnek együtt és van két gyerek. Mai napig, kézen fogva sétálnak. Vagy is, semmi nem lehetetlen.
2017. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%

Most azért, mert nekem a vékony férfiak nem tetszenek, miért kell lepontozni?


Miért nem lehet itt elfogadni mások véleményét?

2017. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

ne zavarjon ha lepontoznak..

a pontok lényege a hasznosság lenne, ellenben itt szimpátia pontozás megy. egy vékony pasi még szép hogy lepontoz akkor ha le mered írni hogy nem tetszik neked. És nem azért mert rosszat írtál, hanem azért mert nem azt írtad amit elvártak.

2017. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%

A gilisztákat nem szeretem, de ez független a saját testsúlyomtól. Egyszerűen számomra nem férfias, ha egy pasi vasággyal együtt 50 kiló.

Erre a fajtára gondolok, ha valaki 20+ évesen így néz ki, az olyan, mintha lemaradt volna a fejlődésben.

[link]

Ezt akkor is így gondolnám, ha 45 kiló lennék. :D


Ha nem ilyenről van szó, csak simán vékony, azaz nem mackós/izomfej/akármilyen pasiról, azzal nincs gondom. Nem érzem kevesebbnek magam csak azért, merthogy a pasi vékonyabb. Párom kb. 15-20 kilóval könnyebb nálam, szerencsére rajtam nem látszik, elég arányos alkat vagyok, ő meg szerintem pont normális férfi, teljesen átlagos, nem sovány, nem kövér, izomzata meg munkától van, nem edzéstől. :)

2017. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

Á, mennyi kövéres kérdés.

Ne haragudj, hogy a 67 kilómmal ideírok, de nekem még az arcom is ronda, szóval rosszabb vagyok, mint egy 90 kilós, ám de szép arcú lány.

Másrészt a még a plázás Meki és KFC környékén is olyan lányokat látok, akik max. 45 kilósak lehetnek, és nem értem... :"D (Pedig én nem ültem már be ilyen helyre vagy 1,5 éve, csak a közelben van a mozi, könyvesbolt, és az egyik kedvenc ruhaboltom.)


Olyan sráccal vagyok együtt, akinek átlagos testalkata van, illetve van rajta izom (nem konditöltelék, hanem a háztáji munkák által), de ha nem lenne párom, akkor engem nem zavarna, ha vékonynak tetszenék. Feltéve ha érezném, hogy nem a megalkuvás vezérli erre, hanem tényleg tetszem neki. Ez egy kapcsolatban szerintem fontos.


21/L

2017. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
44%
#5 azért lettél lepontozva, mert a válaszod simán csak provokáció, és / vagy sértő.
2017. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
8%

Mert az csak sértő vagy provokáció lehet, hogy van akinek egyáltalán nem tetszik egy vékony férfi?


Komolyan mondom szánalmasak vagytok!

2017. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!