Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefekudtunk es utana is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtunk es utana is keres, vajon erdekelhetem?

Figyelt kérdés
Lefekudtunk parszor egy ferfival, sejtettem nem lesz tobb de mivel jol ereztem magam vele ugy voltam miert ne. De azota mindig keres (ugye o elkoltozott) de napi szinten tartjuk a kapcsolatot. Tobbet erezhet ?
2017. szept. 3. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha csak szexet akart volna tőled akkor nyilvàn nem keresne.
2017. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Az első válaszolónak igaza van, ha nem akarna semmit akkor nem is keresne.
2017. szept. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Wow, már le is feküdtetek? Húúú, ez ám az eredmény, a galaxisunk tömegközéppontja. Nem semmi, most már biztosan feleségül akar venni.
2017. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy annyira jól esett neki veled a szex,hogy még többet akar belőle.Az,hogy komolyan vesz-e,majd akkor derül ki,mikor fel kéne vállalni a kapcsolatotokat.
2017. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szeret téged, te hülye:)
2017. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!