Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz társat találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz társat találni?

Figyelt kérdés
A társ alatt azt az embert értem aki a másik felem, kiegyensúlyozott,érett férfi. Neten ismerkedem sajnos mindenkinél kijönnek alapvető problémák, pl. Csak szexelni akar, nincs önbizalma,tele van dühvel, nincs túl az exén. Tényleg lazán állok hozzá, de már könyvet tudnék írni a neten ismerkedő férfiakról. Hol vannak az igazi férfiak akik 30-40 évesen érettek egy kapcsolatra?Mielőtt valaki írná ez nem a külsőségekről szól hanem az érzésekről, érett felnőtt emberként való gondolkodásról.
2017. szept. 3. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Mert nehézbés kész. Hidd el. Én 18 éves létemre komoly kapcsolatot akarok. De senkihez sem illek. Vidám vagy? 18/f
2017. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
*nehéz és
2017. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg nehéz megfelelő társat találni, 30-40 éves pasit meg főleg.

Talán annak könnyebb aki a középiskolás/főiskolás évek alatt megismerkedik a párjával.

Ráadásul ahogy haladsz a korban előre másabbak az elvárások, az,hogy rendes pasi mást jelent tizen/huszonévesen mint harminc/negyven évesen.

Fiatalabb korban még lazábban kezeljük ezeket az elvárásokat, könnyebb alkalmazkodni, összecsiszolódni, alkalmazkodóbbak,elfogadóbbak vagyunk.Az anyagi helyzetünk hasonlóbb mint amikor már dolgozunk, keresünk, esetleg lakásunk van.

2017. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22 éves nőként ugyanezt érzem. És ha nekem már ennyi idősen nehéz, bele sem merek gondolni, mi lesz, ha idősebb koromban mèg mindig keresgèlnem kell. Ugyanakkor szerintem férfi oldalról sem egyszerűbb. Mi, akik a komoly kapcsolatra vágyunk nem keresztezzük egymás útjait azokkal a férfiakkal, akik ugyanezt szeretnék.
2017. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Azért nehéz társat találni, mert az átlagos sokaknak nem felel meg.

Vannak akik hiszik, hogy nekik "kijár" egy bizonyos külsejű nő, vagy férfi, és aki nem olyan, vagy gondokkal küzd, az szerencsétlen, életképtelen stb... Megy ez az általános lenézés, ami nem más, mint egománia.

2017. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Számomra az alakom és az önbizalomhiányom miatt nehéz, pedig fiatal nő vagyok. Nálad nincs ilyesmi, ami miatt te sem vagy esetleg kellően nyitott...? Csak találgatok, mert úgy gondolom, akinek nehéz az általában nem rendelkezik kellő önismerettel és tévesen ítéli meg magát és sokszor az embereket is, ami nyilván kihat az ismerkedésre.
2017. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hol vannak az igazi férfiak akik 30-40 évesen érettek egy kapcsolatra?"

Valószínűleg kapcsolatban vagy házasságban.

2017. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!