Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős ember miért keresi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős ember miért keresi a társaságom?

Figyelt kérdés
Másfél éve ismerem, már első pillanattól izzik a levegő köztünk. Családos ember, nem nyitunk egymás felé, mégis mindenféle indokkal rám ír, feltűnően kedves, figyelmes, érdeklődik irántam. Udvarol, bókol stb. Hogy tudjam meg, mit akar? Nem akarok rákérdezni, hogy miért csinálja, mert lehet, félreértem, és nem akarok hülyét csinálni magamból. Mik azok a jelek, amikből egy nő biztosan tudja, hogy a másik akar tőle valamit.
2017. szept. 3. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Udvarol, es nem erted mit akar?

Hat, nem az eszedet, ebben biztos lehetsz :"))))).

2017. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem amíg nem kezd ki veled konkrétan, kár ezen stresszelni. Élvezd ki az izzást, fogadd el a bókokat, nem kell vele kezdened semmi többet.

Majd ha randira hív, akkor ráérsz aggódni, hogy hogyan mondj neki nemet.

2017. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Meg akar ...ni.


Mik azok a jelek ? xd Eleve már az, hogy privátba, otthon és rád irka firkál. Akinek én közömbös vagyok, vagy csak szimpla munkahelyi kapcsolatban vagyunk, az nem fogja orrba szájba az "ajtódat" verdesni.

2017. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs abban semmi ha rákérdezel, főleg ha ilyen hosszú ideje levelezgettek, amit én biztos nem tennék a helyedben.


Számomra egyértelműn az jön le,hogy be akar hálózni, egy kellemes szeretői státuszt szán Neked,előtte viszont jobban megismer,hogy bízhat-e Benned.


Esetleg még az is lehet,hogy Ő olyan kibeszélős típus, a felesége viszont nem az. A pasinak nincs társasága, ezért Veled osztja meg a gondolatait. Ez sem természetes, de az előző verzió elképzelhetőbb.


Egyébként egyáltalán mi a téma köztetek már ennyi ideje?A mindennapjaitokat beszélitek át?

2017. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Általában a mindennapok, de nem órás beszélgetések, csak jogy vagy, milyen napod volt, stb. Azért nem értem, mert aki eddig szexet akart, az nem húzta-vonta ennyi ideig.
2017. szept. 3. 11:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy csak arra megy. Néha annyi is elég, hogy azt érezzék még tudnának hódítani. Amíg neked nem terhes addig oké, ha azzá válik akkor meg húzd meg a határokat vagy vegyél vissza kicsit.
2017. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az a kérdés, hogy Te mit akarsz. Hajlandó vagy belemenni a szerető szerepébe vagy nem. Ha igen, akkor engedd továbbra is, hogy udvaroljon. Ha nem, akkor építsd le a pasit. A legjobb, ha tisztázzátok, hogy ki mit (nem) akar.
2017. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát mégis miért udvarolnak szerinted a férfiak? Meg akar.... ismerni
2017. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

ha izzik a levegő köztetek dágám, akkor nem lenne érett dolog leállítanod? másfél éve húzod azt az embert, akinek a házassága alapból ingatag. És te, rájátszol és izzítod a levegőt, majd még a neten kérdezed WTF van...


Komolyan?

2017. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

Isten megáldjon, hívd már el magadhoz egy vacsira, legyen neki egy jó estéje, ha már ennyire kitartó.

Na meg az sem mellékes, nálad is izzik a levegő és ugye más is izzik:)))

2017. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!