Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha ti megláttok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha ti megláttok a villamoson egy nőt akinek lila a haja, akkor nem gondoljátok, hogy"Jééézusom! ":D?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, ez a szín egy csomó unszimpátiát vált ki, ezért nem tudom beszínezzem-e ilyenre a hajam.

Pedig csak ideiglenes, pár mosással kimosható színben gondolkodom.

Nem akarom hogy lila hajat kapjanak az emberek, elég ha nekem az van. :D


2017. szept. 3. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Amíg az az első, más mit gondol, és nem az, te hogy érzed jól magad, inkább ne fesd be. Minden rosszindulat nélkül.
2017. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Első gondolat? Dugni még jó, max párnát teszek a fejére.
2017. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Ne csináld, ultragáz. Ilyen 14 éves pokémon/manga csajok meg freaky 40-esek festik lilára a hajukat.
2017. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
az egyik villamosvezető nőnek kék a haja.. ilyen a stílusa :)
2017. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha az aggaszt, hogy más mit gondol, akkor ne fesd be. Ha majd képes leszel magasról leszarni más emberek véleményét, mint én, akkor meg azt csinálsz, amit csak akarsz, ha te attól jól érzed magad. Ez így működik.
2017. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Nem, arra gondolok, hogy "na, ez is azt várja, hogy jól megnézzék."

aka feltűnési viszketegség

2017. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Én gyerekesnek gondolnám ezt. Meg az említett feltűnési viszketegség is eszembe jutna.
2017. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tetszenek az extrem nok. Megnezem csak es nem jezusozok. :) Nekem pl az orromba tobb ekszer van. ;) Engem is megbamulnak sot van aki szoba all velem. 29f
2017. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, tudom nyelvtan-náci, de felejtsük már el ezt az "unszimpátia" szót. Nincs ilyen. Amire te gondolsz az az antipátia.

Szerintem izgalmasak az extrém színű hajzatok, a lilát különösen kedvelem. Ellenben simán el tudom képzelni, hogy valakinek meg taszító. Ha neked tetszik, csináld. A 21. században nem szabadna, hogy ilyen piszlicsáré dolgokon fennakadjon bármely társadalom.

2017. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Aki szerint feltűnési viszketegség, az azért mondja, mert semmi inger nem éri, és neki egy lila haj elég ahhoz, hogy felboruljon a napirendje.
2017. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!