Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz le ennyire a párom exe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz le ennyire a párom exe?

Figyelt kérdés

A párom jóban van egy volt barátnőjével, mert az az egyik barátjához ment hozzá (nem rögtön, mindkettőnek voltak mások is közben).

Nekem semmi bajom a lánnyal, eleinte még kedveltem is, ő viszont ki nem állhat (emiatt nagyon ritkán találkozunk velük, amit a srác nehezményez).

Akárhányszor találkozunk velük, mindig burkoltan előadja, mennyire sehol sem vagyok hozzá képest, mert én dolgozom, tanulok, ő meg nem szorul rá ilyen proli életre, őt eltartják.

Nincs sok anyagi különbség köztünk egyébként. Én dolgozom, egyetemre járok, mert nekem így jó. ő az érettségit is csak a férje unszolására tette le idén, mert minek, úgyse szorul rá soha, hogy dolgozzon.

Nem buta nő pedig.

Akárhová megyünk, mindig az van, ő jobb helyre jár, akármit veszünk, neki jobb van.

Beszólt az alakomra, holott nem vagyok duci, illetve megkaptam, még őt önmagáért szeretik, engem csak a melleimért, rossz lehet így élni.

Sose kritizáltam az életvitelét, a külsejét (nincs is rajta mit), a terveit, semmit, ő mégis folyamatosan szurkálódik.

Ha nagyobb társaságban vagyunk, nem hagy szóhoz jutni, visszahallottam már, hogy másoknak saraz a hátam mögött.

Mindig előadja, hogy neki jobb tervei vannak, ő majd építész, színésznő, programozó lesz, nem olyan unalmas irányt választott, mint én. De még sosem kezdett el semmit, csak ugye idén rászánta magát, és leérettségizett.

Mehetne egyetemre, hiszen nem buta, jobb képességei vannak az enyémeknél is. Ha nem akarja, akkor miért néz le, hogy én igen?


25n és 23n (én)


2017. szept. 3. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hulye emberek. En ebbol inkabb azon aggodnek, hogy olyan parom van, akinek ez a szinvonal megfelelt, es tovabbra is a baratai kozott tartja szamon.
2017. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából megbeszélném a párommal,hogy az exe egyszerűen egy köcsög,állítsa le,vagy beszéljen a haverjával,hogy fogja vissza a nőjét. Ha problémád van és ő ezt látja,de nem tesz ellene akkor ő is megéri a pénzét... (ez csak utógondolat)


Viszont ezt ne hagyd annyiban. Ugyanolyan jogod van normális keretek közt jól érezni magad a baráti társasággal,mint annak a nyomi csajnak. Amúgy tudod mi baja? Több dolog is:

-egyetemre jársz,tehát negvan a magadhoz való eszed (ő az érettségit is neheten tette le)

-mellette dolgozol (kitartó vagy,céltudatos)

-azzal a férfival vagy,akit ő valamilyen okból nem tudott megtartani (ebben is megelőzted)

-ahhoz képest,hogy dolgozol az életszínvonalatok is jó (ezt ő csak úgy tudja elérni ha valaki eltartja,magától nem)

Valamint úgy gondolom,hogy te a társaságotokban jobban el vagy ismerve (esetleg a nőci férje is szokott veled példálózni) és ezt nem bírja elviselni. Ne aggódj,beszélj a pároddal,hogy neked erre nincs szükséged és oldjátok meg kultúráltan. Sok sikert hozzá!

2017. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Egy kitartott sugarbaby véleménye érdekel?? Mert ugye az amit aláb@$znak az NEM AZ Ő ÉRDEME. Ergo SEMMIT NEM TUD ÖNERŐBŐL FELMUTATNI. Egyéb kérdés?
2017. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista létedre lehetne annyi eszed hogy egy ostoba ingyenku*v@ véleményét nem veszed fogyelembe. Itt csatlakozom az előttem szólóhoz: azon kellene elgondolkodnod hogy nem zavar-e ez az értékrend amit a párod és környezete képvisel. Örülj neki és légy büszke arra, hogy független dolgozó tanuló nő vagy és nem mások tartanak el szexuális szolgáltatásokért cserébe.
2017. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Xard le. Irigy rád, mert tudja, te magadnak is meg fogod tudni engedni azt, amihez neki pasi kell.
2017. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!