Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha vonzalmat éreztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha vonzalmat éreztek a férfi iránt, akkor ez még kevés, és ettől még szakítotok?

Figyelt kérdés

Tehát adott, hogy lelkileg és testileg is van vonzalom bennetek. De esetleg van olyan, hogy ettől függetlenül mégsem tudjátok elképzelni vele? (Tegyük fel, hogy nincs igazi gond a férfivel, csak nektek hiányzik valami, vagy nincs biztonságérzet mellette.... stb. stb.)


Hogyan működik ez nálatok? Ha egyébként sokminden klappol, akkor is "nem tudnám eléggé szeretni" jelszóval inkább kiléptek?


2017. szept. 3. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha testileg, lelkileg vonz és nincs megoldhatatlan problémánk, akkor nem lépek ki, ilyen kamu indokokkal, hogy "nem tudlak eléggé szeretni".
2017. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Időt kell hagyni rá szerintem. Ha valami elsőre működőképesnek tűnik, megvan az összehang meg stb, akkor nem szabad egyből eldobni apróságok miatt. Nem minden kapcsolat első látásra szerelem, van, hogy kicsit később alakul ki jópár találkozás után. Persze ha egy idő után nem alakul ki a szerelem, akkor szerintem nem szabad a másikat hitegetni.

De mindenkinek vannak dolgok, amik hiányoznak belőle. Egy kapcsolat erről szól, hogy bár nem tökéletes, de vele akarok lenni, mert szeretem.

Nekem is volt már olyan kapcsolatom, ahol igazából tudtam, hogy valószínűleg nem mellette fogom leélni az életemet, de adtam neki egy esélyt, mert ha találsz valakit aki megfog, azt nem szabad csak úgy elengedni. Meg természetesen szerettük is egymást.

2017. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vonzódom hozzá nyilván nem szakítok, de ha megbízhatatlan, még ha már bele is bolondultam és fáj is, befejezem. Ha mások által befolyásolható, fukar, nem udvarias, exeit emlegeti na az nem csak szakító ok, hanem futamodási ok.
2017. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!