Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a külső?

Figyelt kérdés

Ha valaki sikertelen a párkeresésben, mindig a külső merül fel elsőre, mint esetleges problémaforrás.

Holott hosszútávon pont ez számít a legkevésbé.

Átlagos nő létemre mindig voltak udvarlóim, sose stresszeltem azon, hogy szent egek, kevés vagyok valakihez, mert jobban néz ki nálam, vagy soha nem lesz senkim, mert léteznek nálam jobb nők is.

Soha nem voltak alkalmi kapcsolataim, mivel nem is tartok rá igényt, tartós párkapcsolataim viszont igen.

Sokszor tetszett meg olyan pasi, aki mellett elmentem volna az utcán, de lenyűgözött a személyiségével, humorával pár beszélgetés után.


2017. szept. 3. 14:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Miért nem a személyiség fejlesztését javasolják inkább?
2017. szept. 3. 14:23
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Jól írod,hosszútávon. De ahhoz el is kellene jutni addig,hogy egyáltalán egy nő is szóba álljon az illetővel.Ezt elérni manapság,csak a jóképűnek születettek kiváltsága sajnos... anélkül még beszélgetni se áll le veled egyetlen nő sem...
2017. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kérdés pontosan?:)
2017. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Sokan annyira gyökerek,hogy nem jut el az agyukig,hogy az optikai tuning mellé szellemi tuning is kell.
2017. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már bukott ezen. Szerintem másoknak is. Nem arról van szó, hogy valaki csöves. Elég az, ha nem sportol, még elhízva se kell legyen. Pont úgy bukott nálam a dolog, hogy személyiségre passzoltunk, csomó dolog működött, kémia is volt, de a külsőm nem volt olyan, amilyen az elképzelés volt, és nem tudott ezen átlépni.
2017. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%

"...pár beszélgetés után."

Csak éppen aki külsőre nem tiptop, annak egy beszélgetésnyi esélyt sem adtok. Hiába van az embernek jó személyisége, az nem látszik kívülről.

2017. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Azert mert a kulsot latod legeloszor. A romlott almat sem veszed meg mondvan, "hatha belul meg eheto es feher a husa". Magadat atlagoskent aposztrolfalva meg ezek szerint nem erintett meg az a jelenseg, hogy kulonbozo feluleteken rendszeresen atlag alatti ferfiak zaklatnak, akiknel egyszeruen nem erted, hogy hogy merul fel bennuk lehetosegkent, hogy "te es o egyutt".
2017. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7-es: ennek a "romlott alma" példának van egy másik oldala. Vettem nemrég olyan gyönyörű almát, jófajtát.... aztán ehetetlen volt, kemény és ízetlen... Szóval ez pedig a másik oldal.. :/
2017. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Senki nem mondta, hogy nincs masik oldal, de ettol fuggetlenul mindig a szebbet fogjuk valasztani. Ez egyszeru emberi termeszet.
2017. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Épp azért írtam, hogy van másik oldal is. Csak felhívtam a figyelmet rá. Nem állítottam azt, hogy nem mondtad!
2017. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!