Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható-e, ha az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható-e, ha az alábbi okok miatt a párod nem áll ki melletted egy bírósági tárgyaláson?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt. Lényeg, hogy az exfelesége összetörte a lakásom bejárati, konkrétan berúgta, én pedig feljelentettem. (nem ez volt az egyetlen veszélyes megmozdulása felénk, nem lehetett másképp leállítani)

Bírósági tárgyalás volt, a párom pedig ahelyett, hogy elmondta volna, hogy mi és hogy történt - kijelentette, hogy nem hajlandó tanúskodni a gyerekei anyja ellen.

Nem tudom, mit csináljak, egyrész szeretem a páromat, hosszú távra terveztünk, másrészt most hatalmasat csalódtam benne, hogy ennyire nem állt ki mellettem, sőt, mintha kihúzná magát az ügyből, pedig ha úgy nézzük, miatta történt az egész, csak balszerencsémre az én lakásomban. Ő állandóan azt hajtogatja, hogy szeret engem, és nem érti mi bajom van ezzel, és értsem meg, hogy a gyerekei anyja ellen nem vallhat. Szerintem meg a tényeket elmondhatta volna tanúvallomásként.

A káromat persze senki sem téríti meg, de ez már mellékes :-(

Mit csináljak? Lépjek túl az eseten, vagy túlreagálom?


2017. szept. 3. 18:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Ezek így együttesen egy hosszú és boldog kapcsolat alapjainak tűnnek
2017. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Én a pasin lépnék túl...

Elég egyértelmű, hogy mi a fontossági sorrend.

2017. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok. Én már rég kidobtam volna. Ajtót pedig fizesse csak szépeb kifele.
2017. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, mi a probléma. Egy igazi férfi. Ja, nem...
2017. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is a pasin kellene már túllépned. Micsoda gerinces jószág az ilyen pasas.
2017. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Ezek után kidobtam volna a pasit.
2017. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem repíted vissza őt az imádott exfeleséghez? :)
2017. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Kidobam.
2017. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Dobnam kifele! Erthetetlen, hogy van pofaja ehhez... Még véletlenül se tűrd el. (Amugy forditott esetben mit reagalna, ha a te exed csinalna neki kart es te az exed oldalara allnal? :))
2017. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, nem reagálod túl, joggal várhattál volna el ennyit a párodtól. Egyáltalán mi az, hogy nem vall a gyerekei anyja ellen? És ha legközelebb belő az ablakon? Felejtsd el ezt a pasit, mert nagyon úgy tűnik, hogy csak második lehetsz a volt felesége mögött.
2017. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!