Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hihetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hihetek neki?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel fél éve vagyunk együtt és nagyon szeretem.

Egy régi ismerősömmel nemrég összefutottam, beültünk kávézni, eldicsekedtem a barátnőmmel és kép alapján mondta, hogy ő együtt volt egy darabig (kb egy hónapig) a barátnőmmel még olyan két éve. A srác szakított vele, mert alig bírt beszélni, elvileg szociális fóbiás és amiatt, ráadásul hisztis is volt meg nem találta a helyét a világban, nagyon esetlen volt, bátortalan, pasikkal alig bírt szóba állni, nem dolgozott és dagi is volt (de ő azt szerette mondjuk).

Azt hittem, hogy csak viccel.

Most életvidám, mindenről el tudok vele beszélgetni, az összes barátommal nagyon jól elvan, szellemes és okos társalgás közben, rengeteg programra járunk, bátor és merész és nem csak velem. Miatta mertem bugee-jumpingolni is pl. Lézerharcban meg verhetetlen. Imádja az extrém sportokat is. Napi rendszerességgel fut, még sosem volt hisztis. Volt, hogy már veszekedtünk párszor, de azt is értelmesen meg tudtuk beszélni. Szóval nem egy hisztérika.

Nemrég rákérdeztem erre, persze óvatosan és azt mondta, hogy tényleg ilyen volt, mint amilyennek leírta a haverom, de megváltozott és sikerült leküzdenie java részt a fóbiáját is. Néha még előjön neki, hogy pillanatokig rágörcsöl valamire, de tudja kezelni. Én tényleg nem vettem észre rajta ezeket, nagyon vidám, pozitív szemlélete van az életre.

Fél éve vagyunk együtt, nagyon sokat egy helyen, szinte együtt élünk, habár hivatalosan nincs kimondva.

Szerintetek vissza tud változni, vagy valóban mindenben kicserélődött? Aggódnom kellene, hogy csak félreismertem?

Vagy hülye vagyok, hogy egy pillanatra is elbizonytalanodtam?

22F, a barátnőm szintén 22


2017. szept. 3. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy valami álcázás mestere mastermind a csaj, vagy ezt hozod ki belőle, esetleg a két időpont között önfejlesztéssel foglalatoskodott!


Reméld, hogy a harmadik.

2017. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az emberek folyamatosan változnak.
2017. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te úgy érzed,hogy boldog és pozitív akkor miért kételkedsz? 2 év egyébként is sok idő,akkor volt kb 20 éves. Ezekben az időszakokban nagyon sokat változik az ember. Szerintem valóban a jó irány felé mozdult el. Ne aggódj ezen,ha boldog veled akkor nincs értelme problázni.
2017. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ráadásul 22, éppen kilépett a gyerekkorbol. Barátnőd már olyan , amilyen. Inkább gratulálni neki.
2017. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval van egy tök jól működő párkapcsolatod egy imádnivaló csajszival te meg problémázol egy ismerősöd szövege miatt.Szerintem akkor dobd a csajszit és gyere össze a haverral.
2017. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább néz fel rá! Felismerte a problémát, foglakozott vele, leküzdötte. Ennyi, mi kell még????!!!! Támogasd segítsd, hogy pozitív maradjon és boldog. Hidd el a kapcsolatotok meghálálja.
2017. szept. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!