Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hazudik ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hazudik ebben az esetben? Melyik az igaz?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy egy kutatás szerint a nők magabiztosabbak, boldogabbak, élettel telibbek, ha szebbek mint a pasijuk. Plusz azt is írták hogy aki külsőre előnytelenebb annak a belsői tulajdonságai szoktak "kidomborodni". Viszont a nőknek szemmel láthatóan nem kellenek a csúnya pasik. Akkor most hol az igazság?

2017. szept. 5. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Úgy tűnik, a nők nem akarnak magabiztosabbak, boldogabbak, élettel telibbek lenni, vagy nem is tudják, hogy azok lennének.
2017. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy szebb mint a pasija, nem azzal egyenlő hogy csúnya a pasija!


A barátnőm is szerintem sokkal szebb nőként, mint amilyen jóképű én vagyok férfiként. De ez közel sem azt jelenti hogy csúnya férfi lennék vagy csúnyának tartanám magam! Nem csak Adonisz és Quasimodo létezik a világon.

2017. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért az nem olyan egýértelmű, hogy aki külsőre előnytelenebb, annak a belső tulajdonságai szoktak "kidomborodni"...
2017. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!