Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítsam őt vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam őt vissza, úgy, hogy ne bántsam meg annyira?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nem igazán jött be, de úgy vagyok vele, hogy mindenki megérdemel egy esélyt, így elmentem vele randizni. Nem igazán éreztem vele jól magam, viszont ő megkedvelt.

Hogyan utasítsam vissza úgy, hogy ne fájjon neki? Mit mondjak? Inkább legyünk csak barátok? Ez olyan hülye szöveg...

(Egyébként más tetszik, de vele meg nem sikerül összehozni.)


2010. máj. 26. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Használd ki járj vele vetess meg mindent aztán dobd

Muhahahaha

2010. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tök mind1 mit mondasz akkor sem fog örülni, max. ha tapintatos vagy akkor kevésbé fog bőgni!
2010. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem fog örülni neki, de mégis mit mondjak?
2010. máj. 26. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:
az igazat amit gondolsz,kertelés nélkül,vagy kérdezd meg a szüleidet.
2010. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Hogy egyem meg a levest, hogy éhes maradjak?"


kb. ennyi értelme a kérdésednek

2010. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De akkor nekem is adnál egy esélyt?:D
2010. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit mondasz neki, mert már randiztál bele... :S Olaj volt a tűzre. Most már nem csak szerelmes beléd, de azt is hisz hogy van nálad esélye.. Tök mindegy mit mondasz, mert össze fog törni a szív...
2010. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Minden fiú kap tőlem esélyt, megismerem, addig senkiről sem mondok véleményt, mielőtt legalább egyszer nem beszéltünk volna...

Nem tudok neki mit mondani, hisz csak egyszer találkoztunk, aranyos, de nem illünk össze.

2010. máj. 26. 17:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt így elmondod neki úgy jó lesz. Azt hogy te mindenkinek adsz esélyt és nincs vele semmi baj csak épp nem illetek össze. Persze nem fog neki jól esni de őszinte vagy vele.
2010. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!