Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néger a tököm? De hát fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néger a tököm? De hát fehér vagyok!?

Figyelt kérdés
A fütykös körül barnább a bőröm és a bré is barnább. Miért? Mi lehet az ok, nem mintha baj lenne csak fura.
2010. máj. 26. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az mindenkinek másabb színű egy picit mint a bőre máshol. Bár nem igazán tudom, mivel én lány vagyok. Talán csak koszos, próbálkozz a szappannal:D
2010. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17:24-es vagyok. Miért vagyok gyökér? Oké, a szappan csak poén volt, de amúgy nem mindenkinél másabb színű egy picit ott? Szerintem ha annyira zavar, menj el urulógushoz, mi hogy mondjunk így véleményt, ahhoz látni kéne vagy valami.
2010. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hello

Nekem is olyan. a farkam me ga herezacsim sokkal barnább főleg ha nem merev és nincs kinyúlva a bőr nagyon sötét.

Ez normális. Régen engem is zavart és utánanéztem és csajoknál is van ilyen változat hogy a fiú/lány nmeiszerve sötét pigmentes. ez genetika...

üdv

2010. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ott több a melanin, ennyi. A tenyerünkön pedig kevesebb van, sőt a negrid rasszba tartozó embereknek is fehér a tenyerük. Tső
2010. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyut, jó volt-e a buli... Nyeríteni szoktál?
2010. máj. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Én speciell ezerszer jobban szeretem ha barna 13/L
2010. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az enyém is! Én is fehér bőrű vagyok, de a bré...az már nem. De én jobban szeretem így barnán... :D
2010. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém sárga ! Ilyenkor mi van?
2010. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
06-13 20:14 Anyád büszke lehet Rád! ;)
2010. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!