Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lejjebb adom az igényeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lejjebb adom az igényeimet külső terén akkor én most igénytelen vagyok vagy nem vagyok felszines?

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak szimplan szanalmas.
2017. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Sosem értem ezt a "lejjebb adom az igényeimet külső terén" szöveget... Milyen igényeket? Az embernek vagy tetszik valaki, vagy nem azt ennyi. Leírhatunk 100 pontból álló listákat is az igényeinkről, akkor is lesznek olyanok akik ennek mind megfelelnek, mégsem fognak beindítani bennünk semmit, és olyanok is lesznek, akik a 100-ból 40-nek se felelnek meg, mégis odáig leszünk értük.

Nálam az igények lejjebb adása azt jelentené, hogy olyannal jönnék össze, aki nem tetszik, erre viszont képtelen lennék.

2017. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 10:03


Na igen ti nektek nőknek csaka jóképü pasikák jönnek be

2017. szept. 9. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
A nőknek semmi se jó, főleg ha nem vagy jóképű és magas. Ha lejjebb adod az igényeidet, akkor igénytelen vagy, ha nem, akkor felszínes.
2017. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

ma 10:16


Férfi vagyok !

2017. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AchromaticSmarties ***** válasza:
Attól függ, hogy honnan hova adod le. Nem mindegy, hogy a 8-9/10-es dubajozós külsejű lányokról kattansz le, és találsz egy 5-6/10-es lányt, akivel szeretitek egymást, vagy összejössz olyan nővel, akire konkrétan rá kell venned magad.
2017. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!