Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiszik el az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el az osztálytársaim, hogy van barátnőm?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem vagyok valami jóképű, de lassan 3 éve egy gyönyörű lány a barátnőm. Az éven új suliba kerültem, ismeretlen arcok közzé, akik semmit nem tudnak rólam stb...

Aztán a telómon meglátták a bnőmet háttérképként, rögtön az volt a kérdésük, hogy ki ez? Mondom, hogy a bnőm. Na erre ők, hogy persze, nehazudj már, hol van neked ilyen nőd...stbstb. Én persze rájukhagytam, nemérdekel senki véleménye, ha hazugnak tartanak hát tartsanak annak, az én lelkiismeretem tiszta, de azért idegesít, hogy hazugnak tartanak.


Mit csináljak, hogy elhiggyék és belássák, hogy tévednek meg esetleg bocsánatot kérjenek, amiért kételkedtek?


2010. máj. 26. 18:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja!


És még ilyenek mondanak, hogy ha még igaz is, akkor sem leszek neki elég, meg biztosan megcsal a hátammögöt...pff


Ezek eléggé idegesítenek, néha annyira, hogy szívesen beosnék nekik egyet-egyet, de nem akarok balhét magamnak a suliban.

2010. máj. 26. 18:42
 2/12 anonim ***** válasza:
De édesek vagytok. :)
2010. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Wow :) Ovi forevör :D
2010. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem tom, ha annyira szeretnék, hogy bizonyíts nekik, akkor valahogy hozd azt össze,hogy az osztálytársaid előtt csókolózzatok a barátnőddel, vagy vmi hasonló.

jobb ötletem nincs.

2010. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
gondolom csókoloztok fotozd le magatokat azt enyi.. :P
2010. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fotózd le, hogy hogy szopja...:D
2010. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
féltékenyek, és szerintem nem kell senkinek sem bizonyítanod a lényeg hogy te tudod h szeretitek egymást a többi meg le van sz@ rva!!!!!
2010. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

utolsónál a pont!!!!

Jah! És tegyétek fel valahova! :P

2010. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
myvipre tegyetek fel képeket, olyat is amin smároltok
2010. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy közös fotó valóban jó ötlet, de nem tartozol beszámolással nekik, fő, hogy jól érezd magad a gyönyörű barátnőddel, a többieket meg eheti a sárga irigység.

Nem tudom, egyáltalán miért képzelik azt, hogy csak nekik lehet barátnőjük. Te is ugyanolyan ember vagy, jogod ban neked is hozzá, hogy szeressen valaki.

2010. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!