Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éreznek egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éreznek egy idő után többet irántam azok a fiúk, akikkel összebarátkozok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a társaságukat, de már félek, hogy megint ezt fogom hallani: "És mit szolnál, ha azt mondanám, hogy többet érzek irántad" vagy hasonló. Bennem van a hiba? Miért nem lehetünk csak barátok? Úgy sajnálom, mikor valakinek le kell rombolnom a hangulatát és utána mikor beszélgetünk, látom, hogy reménykedik, pedig én elmondtam nekik, hogy bocsi, de én nem.
2010. máj. 26. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet. összebarátkozom velük, majd utána egyből randira hívnak. Már majdnem 5 srácnak mondtam el hogy csak barátok vagyunk...

Sajnálom őket, de nem szeretnék hazudni.

2010. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hallottad még lány és fiú között nem lehet barátság.
2010. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lehet h túl közvetlen a stílusod.. a srácokat ez könnyen megtéveszti..
2010. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A hiba a pasikban van! Elkezdenek barátkozni a kiszemelt lánnyal. Sajnos ez van. 23/F
2010. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a másodiknál az igazság a fiu lány barátság az metszes vmelyik fél ugyis többet érez idővel és hát vagy lesz vmi vagy nem enyi...én is vagyok igy vkivel hogy kölcsönös a vonzalom de van akivel csak ő vonzodik de én nem és csak barátság de hát ilyenek az emberek... próbálkozni azt mindig lehet:D
2010. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, vagy félresikerül és nem is barátkozni akartak eredetileg, csak elrontják (velem is pont most fordult elő), vagy k*rva jó csajok vagytok, és igen, bizony már azzal is nagyok az elvárásaitok, hogy ne szeressen meg egy srác titeket.
2010. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Van olyan is, hogy pl. a csaj nem veszi észre de mégis valami olyat tesz, hogy a srác azt jelnek veszi ( ez sokszor előfordul ) és emiatt van ez a gond
2010. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem is ez van de sosem értettem miért. talán közvetlen vagyok velük és félreértik...énis mindenkinek azt mondtam hogy bocsi de csak barátságot érzek és nekem is rossz hogy megbántom őket, néha én érzem aljasnak magam:S
2010. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek, hogy kellene viselkednem, hogy ay ilyen helyzeteket elkerüljem?
2010. máj. 26. 21:12
 10/12 anonim válasza:

Fiú és lány között tényleg nincs barátság...:/ legalábbis nem olyan mély mint lány és lány között. Sokszor sztem mi vagyunk a hibásak mert megpróbáljuk úgy kezelni a fiú "barátainkat" is mint a lányokat. Én már valamilyen szinten tudatosan kezelem a fiú ismerőseimet. Csak így működik.

20L

2010. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!