Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van barátom akit 3 éve ismerek a legjobb barátok voltunk most járunk 2 hete.De nem szeretem...Nagyon jófej és aranyos de mégse... És van egy másik srác akit nem is ismerek párszor találkoztunk és őt szeretem. Hogy van ez? Szerelem első látásra vagy mi? Tudom butaság úgy szeretni valakit hogy nem is ismerjük de valami mégis vonz a srác felé és nem az hogy jól néz ki...
2010. máj. 26. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az vonz a csáveszben, h neked fogszabályzód van neki meg 2-3 ipari mágnes a zsebeiben.
2010. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Leaírom a sztorimat..

1 éve áprilisban úgy vettem fel egy évfolyamtársamat msn-re,hogy már nagyon bele voltam zúgva..a külsejébe.

elképzelgettem,hogy milyen lehet vele járni.tökéletes volt.aztán januárban összejöttünk...vonaton ülve jöttem rá február környékén,hogy alig érzek már iránta valamicskét..a külseje már nem vonzz.

most májusig húztam,azt hittem akkor,hogy csak hirtelen belészeretek újra.már nem bírtam tovább,akármennyire sajnáltam szakítottam vele..most is jóban vagyunk de nem az igazi már,hisz ő szeretne engem visszakapni,reménykedik,nekem meg már másik srác udvarolgat :/

2010. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!