Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerhetném meg? 16/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg? 16/f

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésemben, lány ismerősök híján neten kezdtem ismerkedni. Hot dog-on megfogott nagyon egy lány. Nem is azzal, ahogy kinéz, hanem azzal, ahogy ír, meg a stílusa... ilyenek. Azért fura, mert eddig sose volt ilyen. El is kértem az msn-jét és mondtam, hogy tetszik amit magáról ír. Igazából nem is az tetszett nekem, amit ír, hanem ahogyan írta. Erre az a válasz jött, hogy azóta már változott és, hogy nem biztos, hogy most is szimpi lenne. Erre mondtam, hogy én azért szívesen megismerném. Erre már nem jött válasz, pedig rám is nézett, ezért rá kérdeztem, hogy ez egy nem? erre se válaszolt. Mit csináljak? Még soha senkire nem voltan kíváncsi és szeretném megismerni. Nem is nézek ki rosszul mások szerint, és a az utcán is sokszor szemezgetek, szóval nem értem, hogy mért nem ír... A levelében olyan rendesen, normálisan írt.
2010. máj. 26. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt a sok kamaszt nem értem...nincsenek Nektek hű és jó barátaitok akikkel ezeket a problémákat megbeszélhetnétek?

Egyébként meg ha az utcán megnéznek, akkor valamilyen szinten atrakktív lehetesz s ezek szerint nincsen és nem is lenne szükséged internetes társkeresésre.

2010. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézz másik lány után..pl utánam.:D

Viccet félreértve.Csak ezekre nem ír,vagy ha msnen köszönsz neki,megkérdezed hogy mi a helyzet?Ilyenekre se?Mert akkor lehet hogy éppen vagy sokan írnak neki,vagy nincs gépnél,esetleg leakar rázni

2010. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A legjobb barátomba most csalódtam nagyot... és úgynézki mégis rá vagyok szorulva.

Nincs meg az msn-je. Azt akarom első lépésnek megszerezni. Hotdogon írok üzeneteket.

2010. máj. 26. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:

ha még nem űnt el olyan régóta, akkor lehet, hogy történt vele valami olyan dolog, ami miatt nem tud gépezni.

szerintem bombázd addig is levelekkel [mondjuk azért mértékkel], és ha egyszer válaszol, azonnal kérd el a telefonszámát, hogyha legközelebb ilyen van, akkor tudjatok beszélni.


sok sikert!

[l/17]

2010. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
látom mikor jelentkezett be utoljára... azért zavar, hogy nem válaszol.
2010. máj. 26. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
printscreenezd ki a kérdésedet és küld el neki képként :D szerintem díjazni fogja az őszinteséged és egy csomó p@csöléstől megmenekülsz :D
2010. máj. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!