Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok ha egy lány miniszoknyát ( nem túl mini) vesz fel suliba?

Figyelt kérdés

Akár tetszik a lány akár nem.Holnap abban szeretnék menni szexis vagy pont hogy k*rvás?Amúgy nem szokásom nagyon mutogatni magam mert picit szégyellős vagyok.

L18


2010. máj. 26. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mutass képet, és megmondom :D
2010. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Áh, nem szeretnék.Amúgy nem vagyok túl vékony, tehát csontos vagy hájas sem.De mit gondoltok?
2010. máj. 26. 20:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Osztály társaknak lesz mit nézni. :P Bátran. Azt írtad hogy "nem túl mini" szóval nem hinném hogy k*rvás lenne úgyhogy hajrá. ;)


18/F

2010. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem is szeretem a vékony lányokat akiket szinte elfúj a szél. :)


Előző voltam.

2010. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy nem jár sehova, ahova ilyet szoktak felvenni, így muszáj a suliban mutogatni magát.
2010. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vedd fel.:)

F17

2010. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én azt gondolnám hogy mutogatni akarja magát. Egy srácnak, aki csak dugni akar, biztosan tetszeni fog. De a miniszoknya nem a suliba való.
2010. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha jó akkor szólók a gondnoknak, elkérem a privát szobát és megalázom:)
2010. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha suliba mész ne vegyél fel miniszoknyát, mert az iskola és nem strand vagy szórakozóhely.

Nekünk nem is volt szabad rövid nadrágot hordani az iskolában, csak hosszú nadrágban járhattunk.

2010. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb jegyet ad a matek tanár. Rajta!
2010. máj. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!