Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért érzem azt, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem azt, hogy egyre több lány divatból utasítja vissza a pasikat? Meg ha vissza utasítja mért sikk az mostanában?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azert utasitjak vissza oket, mert nem akarnak toluk semmit. Anyam... Aki erdekel, azt nem utasitom vissza.
2017. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Aha, 100%-ba :)

mondjuk egy 7-10 évvel idősebb vagyok a tiniknél de na, vonaton mikor azt hallgattam, hogy jajj 3-4 fiú a 10-ből engem akar, egyik se jön be és azt se tudom már hogy legyek velük bunkó akkor elég durván lestem egyet. De érted ember, sugárzott belőle, hogy neki bunkónak kell lenni és hogy muszáj vissza utasítani :)

Egyébként kapna a csaj nálam egy gyenge kettest a tízes skálán. Más kérdés, hogy +- 4 év a max ahol mozgolódok.

2017. szept. 12. 16:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, kezdődnek ezek a kérdések. Ha valakit visszautasítok, azért teszem, mert nem akarok a párja lenni. Mit nehéz ezen megérteni. Ha meg nem utasítom vissza vilagosan, akkor jön a rinya, hogy mit hülyítem. Ha meg visszautasítom, sok férfi nem ért a nemből és tovább erőszakoskodik. A nem az nem és nem divatból, hanem mert az illetőtől nem akarok semmit.
2017. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: ki kapna nálad 10/10-et? Pamela Anderson 20 évesen? :D
2017. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2# Nem jott be neki egyik se, akkor miert ne utasitotta volna vissza??? :D A tinik meg bunkok, ez alap, nem csak visszautasitasnal, hanem altalanossagban az a meno kozottuk. De talan nem a tinik kozott kene keresgelni. Majd felnonek ugyis :D
2017. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sandra Bullock 53 évesen ;)

Vagy írnék én még egy nevet, de akkor megismernének sokan :D

Marhaságot félre téve lefo$om ilyen szempontból hogy ki szép és ki nem, 50-50%-ot számít nekem a külső-belső.

Most had ne soroljam fel az elvárásaimat. Viszont anyagi része, vagy hogy mi a legmagasabb iskolai végzettsége az se érdekel.

2017. szept. 12. 16:59
 7/15 A kérdező kommentje:
#5: nem ott keresgélek nyugi, írtam is, hogy +-4 év :) akkor saccold be, hogy kb mennyi az annyi :)
2017. szept. 12. 17:00
 8/15 anonim ***** válasza:
Inkább utasítson el mindenkit, akihez nem vonzódik és legyen egyedül, minthogy összejöjjön az első jöttmenttel csak azért, hogy legyen valakije. Kifejezetten pozitív dolog, ha valaki nem kapcsolatfüggő, semmi köze a divathoz. A bunkósággal nem értek egyet, de sajnos vannak, akik nem értenek a szép szóból.
2017. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Talan le kene allnom egy olyannal, aki se belsore se kulsoleg nem jon be?

Nem leszek tobbe ingyen szeretetszolgalat, egyszer csinaltam ilyet, utana meg en jottem ki belole sz*rul. :)

2017. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Látjátok ez történik, ha túl sokat lógtok ezen az oldalon........
2017. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!