Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyelves csóknál mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelves csóknál mit kell csinálni? :D Nem értem. Miközben ott van a nyelved a másik szájában az ajkaiddal mit csinálsz? HELP ME! :D

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire ez magától jön, nem kell félned. ;)Az ajkaiddal csókolod a másik száját, de amíg a nyelvetek egymás szájában "matat", addig nyitva van a szád, és az ajkaiddal legtöbbször ilyenkor semmit nem kell csinálni
2010. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Kiszopkodod a retket a fogai közül a nyelveddel.
2010. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ugyse tudjuk elmondani... figyelj ki kell eszt tapasztalni:) 1 nek én is kicsit béna voltam delejösz
2010. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Közelíts a párod szájához, lassan. Nedvesítsd be az ajkaidat finoman és egy egész picit érj az ajkaihoz. Résnyire nyisd ki a szád, ebből ő már érezni fogja, hogy barlangászás készülődik és többre számíthat, mint egy egyszerű szájrapuszi. Ne sürgesd, hadd élvezze a helyzetet. Mindeközben figyelj a testedre és ezzel együtt az ő reakcióira is. Simulj hozzá, öleld át a nyakát, vagy a derekát, vagy túrj bele a hajába. Megérintheted a fenekét is, és magadhoz húzhatod. Legjobb, ha úgy bújsz hozzá, hogy összeérjen az ágyékotok.

Amikor az ő szája is csókra nyílik, dugd ki a nyelved és érzékien nyald végig az alsó ajkait, aztán a felsőt. Jó esetben ő is ezt teszi veled. Ha nem, akkor is folytasd a kényeztetését, élvezd a társad! Nagyon erotikus, ha elernyeszted a nyelved izmait, és érzékien behatolsz az ajkak és a fogak közé, végig nyalod a fogínyét. Ez meg is döbbenthet egy-két férfit, mert kicsit bizarr. De ne aggódj, annál jobban fogja élvezni.

2010. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hú az utolsónak tök jó a válasza :D köszi az ötletet :D
2010. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
háát szerintem magátol jön minden...ne gondolj arra h most h kell csinálnom.....én sem voltam valami tapasztalt...de belejöttem.....az elsőnél kicsit bbézna voltam..de barátom ezt viccesnek találta és egy édes puszival el is felejtettem :D ne izgulj....lazulj és minden ok lesz..
2010. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Basszus, elolvastam a 21:13-ast, még most is bizsergek.
2010. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20:50 ez jóóóóóóó XD
2010. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy??
2010. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ne izgulj mert azt rögtön észreveszi a srác. lazulj és minden magától fog menni. azt nem lehet leírni hogy hogyan csináld mert mindenkinek más a technikája ...az első általában senkinek sem úgy sikerül ahogy szeretné..de ez gyakorlat kérdése...a simogatás beválik azt alkalmazd : D
2010. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!