Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan 20-30 közötti pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 20-30 közötti pasi, akinek kövérebb párja van és szereti hogy ilyen?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy nemcsak elviseli, hanem örül is neki, hogy kifejezetten kövérebb, ducibb a hölgy.


27/N



2017. szept. 12. 18:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Esetleg akinek nem titok, megosztaná magánban hogy mennyire telt a hölgy számokban? Bizonytalan vagyok, nem tudom, hogy fogyjak-e, hízzak vagy próbáljak súlyt tartani. Ezért érdekelnek a vélemények.
2017. szept. 12. 18:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van. De mitől lesz neked a férfi "pasi" és a nő "hölgy"?
2017. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt és imádtam, de hozzá kell tenni , hogy olyan kisugárzása volt mellé, hogy bárkiknek bejött. S talán ami a legfontosabb, hogy teljesen elégedet volt magával és volt önbecsülése.
2017. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne légy ilyen s..ét , előszőr magadnak akarj megfelelni, ne másoknak. Ha nincs önbecsülésed, akkor elveszett vagy.
2017. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van, de ettol fuggetlenul erdemesebb lefogyni, gondolom 100 pasi kozul ha csak kettonek jossz be es az a ketto egy fogatlan, lepras proli, akkor nem fogsz veluk osszejonni, csak mert nekik bejossz. Sokkal jobb, ha te tudod eldonteni sok ember kozul, hogy melyikkel szeretnel egyutt lenni es nem kenyszerbol osszejonni eggyel, mert o az egyetlen, akinek megtetszettel az elmult ot evben.
2017. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
nincs, senkinek nem kell egy igénytelen zsírdisznó, csak esetleg egy hasonlóan igénytelen dagatnak
2017. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Van, a barátom. ^^

Pedig ő egyáltalán nem dagadt vagy igénytelen. :3

Szóval ja! Találsz te is ilyen srácot!


21/L

2017. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet linkelni kövértípusú képeket, ott megnézném, hogy milyen vagy.
2017. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bezzeg ahol én lakom ott nincsenek ilyan palik.. :S
2017. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én huszonéves sportos pasi vagyok, a barátnőm harmincas és 120-130 kiló körüli. Persze az is benne van a dolgogban, hogy szép arca van, igényes, jól tud kommunikálni és ott gömbölyödik ahol kell ;). De én mindig is a nehezebb lányokat preferáltam. Viszont a személyiségedre is tudni kell adni, ez tapasztalat. Azért még sose hagytam ott egy lányt, mert véletlen megnőtt a s.egge, viszont azért igen, mert inkorrekt volt vagy sokat hisztizett.

Jó keresést, üdv!

25/F

2017. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!