Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ekkora elvárások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ekkora elvárások?

Figyelt kérdés

Írom ezt nőként.

Van egy barátnőm , elég csúnyácska szegény, elhízott kissé, és félénk is, ezzel semmi baj nem lenne, ő is találhatna párt, de mikor megnéztem milyen fiúkat rondáz le, és kiknek nem ír vissza társkeresőn, teljesen meglepődtem.

Ennyire azért nem gondolom, hogy kellene válogatnia, azok a srácok egyértelműen az átlagos, és a semmi baj velük kategóriába tartoznak, miért vár mindenki a szőke hercegre? Másrészt hova 21 évesen? Olyat amilyet ő akar calvin klein' kaliberű férfi modellek (?) ezek szerint, soha nem talál, vagy legalábbis nem valószínű.

Mit gondoltok, miért rakják ilyen magasra a lécet?


2017. szept. 12. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom és nem is érdekel. Az ő magánügye elvárni a tökéletest és az én magánügyem leszarni az elvárásait.
2017. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De első nem ez volt a kérdés, kíváncsi leszek, hogy mások, hogy vélekednek, miért vannak sokan ennyire elszállva az elvárásoktól.
2017. szept. 12. 20:27
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Sokan (különösen a barátnődhöz hasonló lányok) beveszik a TV maszlagot, hogy az ilyen lányok minden srác álmai, nekik ez jár stb. élen jár ebben a tlc nevű agymosoda ahol valami rettentő kövér nő él együtt - meglepő módon Mr.Ultimate szépfiúval.
2017. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

sztem ink egy bizonyos típust keres.


Nem?'


Privibe jött:


Nem hiszem, mert nagyon sok féle fajta ír neki, rövid barna, rövid fekete, rövid szőke, szemüveges, sovány, vékony , izmos , átlagos, helyes, átlagos, átlag alatti , kocsi , pénz, illetve átlag életmód, de ahogy nézem mindenbe talál hibát.

naponta 5-6 fiú kereséséből 1 hónap alatt lehet olyat találni, akivel már ellehet kezdeni beszélgetni, és tetszik is, na ő az a típus, aki hónapok óta társkeresőzik, folyton pittyeg a mobil, hogy kapás van, de mindig 'rondák' írnak rá.

2017. szept. 12. 20:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Neki is lehet egy zsánere,csak ugye először agyban kell felnőnie.Aztán az elérhető álmokat megcéloznia,amint megérett rá.Amint tett érte,hogy jobb élete,előnyösebb külseje legyen.Minden hasonló csajnak csak ezt tudom javasolni,hogy ébredjen fel!Én sem ügyvezetőt szeretnék új Lexus-sal,nem menedzsert,de még csak nem is Alain Delont.Egy tök átlagos férfit,aki szeretni tud egy tök átlag nőt.Csak manapság már ez is művészet,hogy megtaláld azt,akit érdekelsz a pár plusz kilóddal együtt is.
2017. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha tényleg nőből vagy neked kellene tudnod a vàlaszt....

Na de pasiként megpróbálok pár lehetősséget fevázolni: a lány nincs tisztába a lehetőségeivel/el van szállva magától!

Másik: A társadalom/média/baráti tàrsasàg azt sugalja, hogy ilyen pasi csak a jó pasi.ha alàbb adja gàz..ezért maradunk sokan hoppon!

Na és végűl: Ne add fel az àlmaid ! szemlélet....ha te csúnya pasiként szép lányról àlmodsz ne érd be àtlagossal inkább legyél vénlegény...-szemlélet divatos!

2017. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Lehet hogy fél??? Én is a túl szép lànyokra azt mondtam nem jönnek be mert féltem az elutasìtástól!
2017. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

Lehet hogy fél??? Én is a túl szép lànyokra azt mondtam nem jönnek be mert féltem az elutasìtástól!



nem félni kell hanem észrevenni a ekvésbé jóképű férfiakat,azoknak tuti kéne,de nem,legyen a férfi jóképű,meg mi ma a trendi?legyen a férfi einstein 220 as íkúval

2017. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ha tényleg nőből vagy neked kellene tudnod a vàlaszt.... '


Pont ez az, mi átlagos nő, és átlagos férfiként élünk párkapcsolatba a párommal, ezért nem értem pl őt sem, erről szólna a boldogsága?

2017. szept. 12. 20:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet, ő is abban a világban él, amiben ő mindenből a legjobbat érdemli :D
2017. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!