Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi az első szex után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi az első szex után dönti el, hogy kell a nő vagy sem? Ha igen, hova lesz az előtte kettesben eltöltött idő, az már nem is érdekli hogy milyen a személyisége, hogy rendes megbízható, csinos . Stb.

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Teged se az eszedert szeretnek, ugye ?
2017. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Van eszem.

Ezt egy férfi mondta...ezért kérdeztem hogy most akkor kinek nincs eszem, nekem vagy neki.

2017. szept. 12. 23:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság 24f
2017. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő is ilyen, lásd itteni nők irásai, ahol pontosan ezt mondják, hogy "ha szar a szex, akkor ki is dobtam" (szebb szavakkal persze).
2017. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ne fárassz a marhasággal kérlek
2017. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinek akinek eleve ez számít, akkor azzal ne akarj összejönni. Az ilyen számára te csak lyuk vagy. Aki normális annál nem ez a döntő.
2017. szept. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Jaguar Warrior szerint igen, a normális férfiak nem ez alapján döntenek. ;)
2017. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy, hogy egy kalap alá akarod venni az összes férfit?
2017. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

A férfit először a szex érdekli és a személyisége a csajnak annyira nem. Ha megvolt a szex és jó a szex az még mindig kevés önmagában hogy többet is akarjon. Az a lényeg hogy a szex mellett legyen valami amivel fel tudja a nő kelteni az érdeklődését, kell lennie valami plusznak. Ha ezt látja/érzi a pasi akkor fog elkezdeni érdeklődni. Tehát igazából pont hogy a szex után akarja megismerni a nőt és sok időt eltölteni vele, feltéve ha a szex jó és ha a nő azon felül mutat valami izgalmasat magából.

Na most lehet lepontozni, de ez az igazság. Persze a lúzer pasik máshogy csinálják, de ők pont azért is lúzerek.

2017. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló szerint egy luzer vagyok: Ha nem tetszik egy nőnek a személyisége, kisugárzása, illata, érintése, akkor el sem jutunk a szexig. Mielőtt lefekszem valakivel beszélgetni is szoktam vele hogy megismerjem milyen.
2017. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!