Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megprobalnatok megegyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megprobalnatok megegyszer?

Figyelt kérdés

Udv! Elore bocsi az ekezetert, monilrol irok.


2 eve volt egy kialakulo kapcsolatom egy 2 evvel fiatalabb lannyal. Sajnos nem jott ossze a kapcsolat, mert akkor meg messze voltunk egymastol es a remenytelen erzelmek arra kesztettek minket hogy felbe hagyjuk. Azota volt egy kapcsolata, akivel szerintem egesz jol kijottek, de nemreg szakitottak. Kicsivel kesobb ram irt es most vegre ugy alakult a helyzet hogy tobbet tudunk talalkozni.


Na de varjunk csak. Megeri ezt? 2 eve nem jott ossze a dolog mert egyikunk sem tudott (talan nem is akart) kritikus lepeseket hozni a masikert. Most o tapasztaltabb mint en, mivel nekem az eddigi kapcsolataim 1 kivetelevel mind besultek. Es a harmadik dolog hogy mar abbol hogy ram irt szakitas utan, mar abbol az erzodik hogy csak hasznalni akar, nem?


Sajnos nok teren nagyon rosszul allok, kisebb korom ota nagyon sok szerelmes korszakom volt, egy rendes tavkapcsolat alakult ki, de a tavolsag megszakitotta azt is. Volt mar sok remenytelen es viszonzatlan szerelmem is, igy az uj kapcsolatoktol mar eleve frusztralt vagyok. Most pedig "lenne eselyem" egy regebbi kapcsolat ujraelesztesehez, azonban mar a beszelgeteskor erzodik hogy mas emberek lettunk es valahogy nincs meg az az osszhang vagy kemia.


Most gondoljatok az en remenytelen helyzetembe magam es kerlek segitsetek azzal, hogy ti ezt megprobalnatok-e? Ha igen miert, ha nem miert nem?


20/F


2017. szept. 13. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
IGEN,mert az ember a kihagyott lehetőségeket később nagyon tudja bánni,és azt nem akarnám. Második esély is ritkán adódik.NEM,mert inkább olyan párt akarnék,aki ott él ahol én,és akkor látom,amikor akarom.
2017. szept. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs kémia. Ez esetben megette a fene az egészet.
2017. szept. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp se... inkább keress egy totál új lányt, akivel tiszta lappal indultok. Ez ilyen erőltetett.. Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2017. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!