Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyikünknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk egy pár, pár hónapja megismerkedtünk és nagyon bírjuk egymást. Egy hónapra rá sex volt, de ezt előre megbeszéltük, hogy bár párkapcsolatot nem akarunk a távolság és egyéb miatt, lefekszünk egymással. Átjött a lány, tök jó volt, a sex is és a társasága is. Abban maradtunk, hogy majd ha esetleg úgy adódik, akkor újra átutazik hozzám és együtt leszünk.

Minden egyes áldott nap sokat beszéltünk azután is, nem is nagyon volt vitánk.

Most lesz egy rendezvény hamarosan, amire mind a ketten megyünk, itt helyben. Rögtön felajánlottam neki, hogy jó lenne ha nálam aludna és sex is lehetne. Azt mondta, hogy egyáltalán nem kívánja most a szexet, ne haragudjak de nem. (Ennek több oka van, részben depressziós de ezt most hagyjuk). Én mondtam neki de hisz honnan tudja, az amúgy is hirtelen jön, majd ha itt lesz, akkor eldönti kívánja-e vagy sem. Végül mondtam, hogy akkor csak aludjon nálam és élvezzük egymás társaságát - ne csak a rendezvényen -, mert amúgy is ritkán láthatjuk egymást. Azt mondja nem, majd alszik a faterja munkásszálóján mert egyedül szeretne lenni. Én ezt nem tudtam felfogni és elfogadni sem. Nem dühös vagyok, hanem csalódott. Végül ezen a dolgon összevesztünk.

Én azt szerettem volna ha velem van, ő meg azt mondta, hogy lezárta fogadjam el a döntését.

Most melyik a logikusabb?

- Ott aludni ismerősödnél, élvezitek egymás társaságát, és közelebb is van a rendezvény

- Egyedül lenni egy munkás szállón, ami a rendezvénytől majdnem tripla annyi időre van

Semmilyen okot nem adtam neki, hogy így viselkedjen és nem hiszem, hogy sexuális-"kapcsolati" téren is hazudott volna, mert tényleg jól megvoltunk élőben és utána a neten is minden nap. Vagy már más tetszene neki? De nem ilyen fajta szerintem.

Én ezt komolyan nem tudom felfogni, hogy ebbe mi a logika?

Vagy ne is próbáljam megérteni a női észjárást?:)


29/F



2017. szept. 15. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
2%

Ne keress logigát mert belebolondulsz. A nők értik egymást és utálják is egymást. Fogadd wl a döntését lehet hogy meggondolja magát addig. Tényleg bármi lehet legegyszerűbb rájuk hagyni mindent és még úgy is mi vagyunk

a hibásak mindenért.

2017. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem ne próbáld megfejteni.

Hol egyedül akarnak lenni, hol nem tudnak egyedül létezni és majdnem az ereiket vágják fel emiatt majd megint egyedül akarnak lenni, de társat is akarnak közben, de inkább mégsem mert most depressziósok, stb.

Komolyan, még a férfiakat mondják "érdekes" gondolkodásúnak.

2017. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem logikat kell keresni, hanem elfogadni a donteset. Nem veled akar lenni. Nem vagytok egy par.

Mi az, hogy nem tudod elfogadni es magyarazatot kersz?

Ez nem noi eszjaras. Nyilvan nem vonzodik annyira hozzad, mint ahogy azt te gondolod. Ne eroszakoskodj.

2017. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az nem lehet véletlenül, hogy ő elkezdett többet is érezni irántad, csak nem meri bevallani neked? Mert hogy megbeszéltétek nem lesz semmi komoly. Lehet hülyeséget mondtam. Tudod én azért nem fekszem le a nekem tetsző fiúval, mert mi is megbeszéltük, hogy semmi komoly, ha alakul valami alakul, ha nem akkor nem, de én már most tudom, hogy fog alakulni és kezd alakulni érzelem.

Pedig szeretném hogy legyen szex. Na most nem én vagyok a téma.

Azt mondom neked hogy ne próbálj minket megérteni :D De komolyra fordítva a szót. Próbálj vele beszélni, hogy mi a baja, de ne támadd le. Próbáld megtudni mi lehet a baj, de azt ne mond neki, hogy jobb egy munkásszállón aludni, mint nála :D jó?! Vagy ott lesz a rendezvény és beszéljetek. Te most a szexért vagy oda jobban és azért akarod, hogy nálad aludjon, vagy van ettől több is benned?

2017. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van, megakarod erőszakolni? Nem ilyen fajta? Hát milyen, mesélj? Csaj és kapcsolat nélkül akar dugni... vagy is ha kedve van akkor megy, ha nincs akkor nem megy. Nem párkapcsolat, csak sex, szerintem itt Te nem érted ennek a logikáját. Vagy "ilyen fajtát" akarsz "olyan kiadással"...felejtős.
2017. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem! Mindig nekem van igazam! (a kérdést nem olvastam el)
2017. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Úgy látom kaptam hideget-meleget is.


"Mi az, hogy nem tudod elfogadni es magyarazatot kersz? "


Már ne haragudj, csak gondold magad a helyembe. Elvagytok, sexeltek, majd minden nap beszéltek órákon keresztül. Majd jön a koppanás.

Ne mond már, hogy nem várnál magyarázatot, azaz OKOT, hogy miért nem akar veled (nem szexelni, csak nálad lenni) lenni, ha ott van rá a lehetőség. Egyedül BÁRMIKOR lehet az ember.

Ha valakit rühellek vagy nem érdekel annyira, akkor nem fogok vele minden nap beszélgetni értelemszerűen.

2017. szept. 15. 23:17
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de én meg a férfi észjárást, pontosabban a tiédet nem értem. Mit nem lehet azon felfogni, hogy most épp nem vágyik a társaságodra vagy épp senkiére sem? Miért kellene ezt megmagyaráznia? Nem vagytok elkötelezve egymásnak minimálisan sem. Ha hulla szerelmes lenne, biztos többet akarna veled lenni. De sehol sem írtad, hogy az lenne.
2017. szept. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Én meg azt nem értem, miért vagy ilyen erőszakos vele?

Csak te élveznéd a társaságát, ő most az egyedüllétet élvezné, miért nem lehet elfogadni?

Mindig ilyen akaratos és erőszakos vagy? Vagy csak a nőkkel? Bár ezt szerintem senki sem szereti.

2017. szept. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem igaza van vagy nincs igaza helyzet. A csak szex kapcsolatnak van egy ilyen hátránya is, hogy nem tartozik neked semmivel, így magyarázattal sem. Ha olyan kedve van, átmegy, ha nincs, nem megy. Még akár azt is mondhatta volna, hogy nem megy veled a rendezvényre, mert annyira nem akar most senkivel lenni, hogy egyedül megy inkább, maximum ha ott összefuttok, akkor beszélget veled pár percet, aztán tovább áll.

Nyilván ha nem akarok valakivel lenni, akkor nem alszom nála, kockáztatva, hogy beleképzeli, hogy majd szexelni fogunk, aztán meg hallgathatom a hisztit meg nézhetem a sértődött fejét, ha csak aludni akarok. Fogadd el, nem a barátnőd, azt csinál, amit akar, és nem akar veled több időt eltölteni most.

2017. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!