Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak miken jár az agyatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miken jár az agyatok a kondi teremben, ahol nők vannak?

Figyelt kérdés

Pörgetitek a szexfilmet az agyatokban, melyik nővel mit csinálnátok?


Nézegetitek a csajokat?

Milyen fantáziaképek vannak?


Vagy mustráljátok őket, h kövér, sovány, vagy öreg?


Ezen kívül mire gondoltok még?

Pl irigység h a másik ferfi még csak húsz éves, és tele van tesztoszteronnal?

Vagy, h de jól kigyurta magát, én sose leszek olyan, nem jók a génjeim..?

Vagy ha fiatal lennék az összes nő meglenne aki itt van?

Vagy pl ez a vékony fiúka miért csinálz magából hústornyot? Vagy ennek még karra, hasra fara gyurni kell, v leadni?

Vagy h ez a nő biztos pénzre hajt?

............?:D


2017. szept. 19. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A párhuzamos univerzumokon.


Egyik kondizás alkalmával eszembe jutott, hogy ha igaz a multiverzum elmélet, akkor van egy olyan univerzum ahol az én alteregóm a tulajdonosa konditeremnek de abban az univerzumban lehet, hogy kék helyett zöld törölközőket adnak és konditeremben mindenki franciául beszél, mivel ebben az univerzumban Napóleon meghódította és megtartotta egész Európát, így az egész kontinensen franciául beszélnek

2017. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Saját rekordom megdöntése, fogyási ütemem, meg azon, hogy milyen idétlen az egyik gyurma aki minden rohadt mozdulatát narrálja... "Ugh...ugh...namégegyet...ugh! Hej, de jó vagyok!" és, hogy ne nevessem el magam.


Csajok... Na igen. Van 1-2 aki igazán szimpatikus, de van egy elég...khm...ostobácska réteg is. Ők nem szimaptiksak, mivel társul mellé egy nagyon egoista, akaratos személyiség is. Sok srác "feni rájuk a brét" az öltözőben, de néha ők is olyan alpári módon adják ezt elő...


De van 1-2 olyan nő ott, akik szimpatikusak és jól is néznek ki. Mivel én nem vagyok túl előnyös külsejű, így nem zargatom őket és magammal törődöm.

2017. szept. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Ahol nők is vannak...

Hidd el, egyre népszerűbbek a koedukált konditermek.

Amúgy nem különösebben foglalkoztatnak ott a nők. Nyilván megnézem őket, de nem azért megyek, hogy fejben leforgassam Kovi összes művét. Megnézem, csinos-nem csinos, aztán csinálom a dolgomat. Annál azért drágábbak a konditermek, hogy azért menjek le, hogy kizárólag a csajokkal, pláne a többi pasival foglalkozzak.

2017. szept. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze persze, nem nézitek a csajokat...jó vicc, ha jön egy dögös nő, még a szemeteket is behunyjátok:DDD!
2017. szept. 19. 23:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4


Ha normálisan csinálod az edzést, nincs idő a bámészkodásra...

2017. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Általában koncentrálok (lassú pop zene, merengés az élet dolgairól stb) mert unatkozok és a sikeres edzés ezt kívánja. Nőkre rá se nézek, nem tudnak izgalomba hozni. A többi kigyúrt faszival sem foglalkozom, maximum akkor ha az edzéstechnikájukat próbálom megfejteni.
2017. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Egy számomra általános nap a konditeremben :

"Király, indulhat az edzés, friss vagyok, érzem magamban az erőt. Kezdjünk egy kis fekvenyomással. " Meglátom a súlyokat " Öhm, kezdjük inkább magával a rúddal. Mindenki azzal kezdi, nem gáz, nem néz senki." 3 kör rúddal "Ez keményebb volt mint gondoltam, de mehet még rá 5 kg" 3 kör rúd + 5kg " Fú, hát ennél többel biztos nem fogom tolni. Azok a srácok ott röhögnek rajtam biztos... Dejó nekik, hogy ilyen kigyúrtak, biztos neki jobbak a génjei, nem látszódik meg rajtam soha semmi, hogy lehet ez? " még 3 kör" Huh, inkább vegyünk vissza a rúdra" 3 kör rúddal " Najó, ezt hagyjuk, nem nekem való ez, keressünk valami más jobban hozzám illő eszközt, mert már mindenki rajtam röhög, hogy rúddal tolom."

Elmegy előttem egy nő

"Nekem sose lesz ilyen nőm, sokkal többet kéne edzenem, és ennem. De miért kell nekem mindig sokkal több erőfeszítést beletenni bármibe is , míg a többieknek sokkal egyszerűbben megy..."

Kipróbálok még pár eszközt, majd amikor már kellően úgy érzem, hogy ez megerőltetett vagy már mindenki hülyének néz akkor hazamegyek :D

2017. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Jaj, azért hagyjuk ezt az "olyan keményen gyúrok, hogy közben azt se hallanám meg, ha ledobnának mellém egy atombombát" szintű szöveget. Meg szokták nézni a lányokat, konkrétan oda is jönnek ismerkedni egész gyakran.

21L

2017. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha jó nagy erős izmos a lány, akkor fantáziálok, hogy milyen lenne, ha lebírkózna jól elverne és nyalattatná a talpait velem.
2017. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Nagy babazsúr dúl kicsínyke buksidban, butus babus kérdező.
2017. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!