Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok rá, ha a párotok 10 éves húga féltékeny lenne, hogy elvettétek tőle a bátyját?

Figyelt kérdés
Mosolyognátok rajta, vagy komolyan vennétek?

2017. szept. 20. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan venném valamilyen szinten, hiszen csak olaj a tűzre, ha a kislány fájdalmát és sértettségét elbagatellizáljuk. Mivel a felnőtt párkapcsolatokba írtál, feltételezem, hogy azért legalább huszonévesek vagytok. Elég nagy korkülönbség ez testvérek között, érthető, hogy a kislány számára akár pótszülőként is jelen van a bátyja. Én biztosan próbálnék felé nyitni, beszélni vele, barátságosnak lenni. 10 évesen persze még nagyon fiatal és sok mindent nem ért, de nem kell, hogy majd egész kamaszkorában engem utáljon. Szerveznénk közös programokat, de nem hagynám, hogy kisajátítsa a páromat, vagy hogy túlságosan ránőjön a kapcsolatunkra.
2017. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is ugyanezt csinálta a húgom, pedig amikor az exemmel összejöttünk, már 12 éves volt. De exem 13 éves öccse is így reagálta le.

21N

2017. szept. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Azért annyira nem komoly dolog. Persze próbálj összebarátkozni a kiscsajjal, de semmiképp ne menjen ez az a kapcsolatotok rovására, semmilyen szinten.
2017. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Báttyos húgok mind lököttek, persze hogy féltékenyek arra a pasira, aki dugási szándék nélkül szereti őket, és kell nekik az imádata.
2017. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Is-is. Gyerekes érzelmek egy gyerektől, de valósak, semmi jót nem tennék vele, ha kinevetném őt.

Javasolnám a páromnak, hogy szorítson időt a húgára is, legyenek kettesben is programjaik, mert igényli. Ha mindenkinek egy viszonylag normális szeretetigénye van és senki nem akar kisajátítani senkit, akkor lehet megoldást találni. Egy tíz éves is tudja már, hogy másmilyen egy szerelmi kapcsolat, mint egy testvéri. De a szerelem még furcsa, idegen dolog lehet neki, ami megváltoztatta a bátyja viselkedését, és emiatt távolodni érzi őt. Nem tudja beleképzelni magát a helyébe, mert még nem volt ilyen helyzetben. Meg te is indíts felé barátin, nyitottan. Ha esetleg mégis undokoskodna, akkor mondjuk nem erőltetném sokáig, de nem biztos, hogy az lesz.

Egyébként nem minden húg kettyós, engem nem nagyon zavartak a bátyáim női, bár engem sose tutujgattak a tesóim, jóban vagyunk, de nem voltunk olyan baromi nagy bizalmasok annak idején.

2017. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig odafigyeltem arra, hogy a sógornőmmel is elég időt töltsek, meg hogy minden családtag felé nyissak. Mikor összejöttünk párommal talán 11 éves lehetett sógornőm. Például a másik bátyjának a barátnőjét nagyon rühellte, mert ő tényleg kisajátította sógoromat, ha ő ott volt, akkor csak kettesben lehettek, mindig elvonultak stb. Szóval én mindig beszélgettem vele, ha valami olyan helyre mentünk párommal, akkor sokszor őt is elvittük, ha kellett elvittem edzésre, hazahoztam stb. Nem nyalizásból, vagy hogy szeressen, hanem mert természetes dolognak tartom, hogy a párom a családjára is szakítson időt, attól függetlenül, hogy ott vagy-e vagy nem. Meg amúgy imádnivaló kiscsaj, el tudok vele beszélgetni attól függetlenül, hogy majdnem 10 év van köztünk. Szóval szerintem ha látná, hogy igazából nem veszed el tőle a bátyját, akkor sokkal elfogadóbb lenne. Próbálj meg nyitni felé, beszélgetni vele. Ne vonuljatok el mindig a pároddal. Ez komoly dolog, rengeteg konfliktus lehet belőle, ha a párod családja vagy egyes neki fontos személyek nem kedvelnek.
2017. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!