Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért választ sok magas férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választ sok magas férfi apró nőt? Nem kényelmetlen?

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 11:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
Mert cuki és szexi. Nem kényelmetlen.
2017. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
73%

Külső szemlélőként furán néznek ki egymás mellett ha túl nagy a különbség.

De ha ők jól érzik magukat, akkor a többi nem számít.

2017. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%
Miért lenne kényelmetlen? Nekem, a kb 20 centivel, tőlem alacsonyabb nők jönnek be. Akkor miért próbálnák egymagasságúval össze jönni? Az meg hogy más, másként gondolja, egyáltalán nem érdekel.
2017. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
46%

Mert az jön össze.


Pedig már nagyon pályázom egy magas csajra.

2017. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
73%

Érzelmi szempontból lényegtelen, érdekes is lenne, ha a szerelem magasságfüggő lenne. Aki csak magasság alapján választ, annál problémák vannak.


Persze mindenkinek van egy elképzelt ideálja (nekem is a kb. velem egymagas, vagy tőlem 5 centivel alacsonyabb vagy magasabb nő), de a szerelem nem így működik, ugyanúgy fogsz szeretni egy apró hölgyet, mint egy nagyon magasat.


(Ui: Apró nőt csak Gyurcsány Ferenc választott, akinek felesége Apró Antall unokája :D :D :D - deszar vicc).

2017. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, van-e emögött valami "pszichológia". Nekem pl. 185 centis nőként egyáltalán nem volt elvárásom, hogy a párom magasabb legyen nálam, az 1-2 fejnyi magasságkülönbség meg ugye kb. lehetetlen is ilyen starthelyzettel. A legalacsonyabb párom 170 cm volt. A férjem viszont véletlenül 188 lett :) és amikor megismertem, az intimitásnak olyan árnyalatait ismertem meg, amit a nálam alacsonyabbakkal sose. Valami isteni az, hogy egy magasságban van az arcunk, ölelni, a vállára hajtani a fejem szuper kényelmes, az ágyról nem is beszélve ;) szóval tapasztalatból mondom, hogy minimum a duplája így az érzékiség, intimitás pusztán a magasság miatt. Ezért kicsit sajnálom azokat, akik a férfi mellkasát szemlélhetik csak vagy komoly tornamutatványokat igényel mindkettőjük részéről egy puszi is. Mivel viszont jóval nagyobb számban fordul ez elő, úgy gondoltam lehet valami pszichológiai oka. Mert vegyük azt a két tényt, hogy számomra mindegy volt a magasság és ezt alátámasztja a párjaim változatos testmagassága is, míg ismerek olyan férfiakat, akik ~190 centis magasságukkal folyamatosan, kivétel nélkül ~160 centis nőkkel vannak, ezek alapján részükről mégiscsak lehet valamilyen kimondatlan elvárás is a magasságot illetően.
2017. szept. 20. 11:47
 7/38 anonim ***** válasza:
84%
Én alacsony vagyok, hozzám képest az átlagos magasságú férfiak is magasak, de nem tudok ezzel mit csinálni, ekkorára nőttem. :D Magassága miatt meg nem fogom elutasítani.
2017. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
25%
Szexnél sem piskóták, bár én zömével magasabbakkal jártam eddig.
2017. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
44%

A logikád egyedült ott hibádzik, hogy az intimitás stb valószínűleg nem a közeli magasságotok miatt alakult ki. Vagy megfordítva, az előzőeknèl nem a magasságkülönbsèg miatt nem volt meg.

Tippre, ha a fèrjed magasabb- alacsonyabb lenne is ő lenne a fèrjed. Remèlem èrted, mire akarok kilyukadni :)


Èn az ellenpèlda vagyok, a női átlagnál alacsonyabb vagyok, a párom pedig kosárlabdázó, szóval, nem ilyen kis 10-20 centikről van szó esetünkben :)

Volt nálam alig magasabb, ill közèpmezőnybe tartozó barátom, mègis az eddigiek közül ez a legintimebb fèrfi- női viszonyom :)

2017. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
78%
mert akinek beleszerettem a személyiségébe éppen egy nálam 20 centivel alacsonyabb lány volt.
2017. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!