Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha a feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a feleségetek meghalna szülés közben, megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

Egy videóklip témája épült erre a cselekmènyre, onnan jutott eszembe.


Tudom, ilyenre nem illik gondolni, csak èrdekel, ki mit cselekedne hasonló helyzetben (a családban közel volt hozzá egy pár, de szerencsére sikerült megmenteni az anyukát)


2017. szept. 20. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megtartanám és felnevelném.

Van olyan aki mást tenne?

2017. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a buta kérdést.....
2017. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Màsodik, fogadjunk, ha nem írok oda kiegészítést, hogy én is tudom, nem illik ilyenre gondolni (és még mennyi mindenre, ami megeshet), akkor nem kommentelsz ide ilyet.

A magadfajta kötekedők miatt okyan ez az oldal, amilyen

2017. szept. 20. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi mást tennék vele?
2017. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
En sem ertem, megis mit csinalnanak vele? De manapsag jo esetben nem tortenik ilyen, es en elore jeleznem az orvosnak, ha baj van, engem mentsen ne a gyereket.
2017. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen meg. A következő kérdést megelőzve; nem, nem utálnám a gyerekemet, ill. nem hibáztatnám, nem úgy néznék rá, hogy "megölte az anyját".

Persze így, hogy nem éltem át, könnyen beszélek... szerintem maximum magamat hibáztatnám, ill. elképzelhetőnek tartom, hogy egy ilyen esetben ideiglenesen olyan állapotba kerülnék, hogy nem lennék alkalmas egy baba gondozására... ezt simán el tudom képzelni. Ezesetben viszont ott vannak a szüleim, a feleségem szülei, a barátaink, stb-stb... biztos vagyok benne, hogy kapnék segítséget, amíg talpra nem állok.

2017. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Természetesen meg.


Ötös: Az orvos csak a tv-ben kérdezi meg ezt, valójában pedig mindig az anya élete a fontosabb, és eszébe se jutna egy orvosnak se ezt megvitatni, hanem mentené a menthetőt, amíg még van rá esély.

2017. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megtartanám. Felteszem ha az eset megtörténne, akkor azt megelőzően szerettük volna egymást (gyermekvállalásra való rászánás miatt többek közt), s bár lehet hogy ő elmegy, de egy kis darabkáját hátrahagyná, akit tudnék szeretni helyette is. Vagy valami ilyesmi.
2017. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Apám édesanyja meghalt szülés közben. Őt az apa inkább intézetbe adta, mert képtelen volt szeretni. Egy éves volt, mikor a nagyszüleim örökbefogadták.

De ez egy 60 éves történet.

2017. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anya is majdnem meghalt, de apáben fel sem merült, hogy intézetbe ad.


Kérdező: persze.

2017. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!