Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a legjobb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb férfi barátommal azóta miért kerül? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A legjobb fiú barátomat egy hónapja ismerem, de már kezdetektől fogva nagyon egy hullámhosszon voltunk így sok időt töltöttünk együtt. Vele szakított a barátnője és segítettem neki összeszedni magát, viszont láttam rajta, hogy azért tőlem is szeretne valamit, mert mondta, hogy vonzódik hozzám. Megtörtént az ominózus eset, ami óta teljes fordulat történt. A barátnőim nem tudnak tanácsot adni, hogy mi lehet az oka, de ő nagyon lelkis ember, nem hinném, hogy kihasznált. Próbáltam ezt vele megbeszélni, de szerinte nem változott semmi, ugyanúgy tekint rám, de mégis távolságtartóbb. Már a társaságomat is ritkábban keresi. Ilyenkor mit tegyek? Ő nekem tényleg fontos!

2017. szept. 23. 18:10
 1/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
94%

"A legjobb fiú barátomat egy hónapja ismerem"


mindent értek :D

2017. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Búfelejtő ingyen p..nci voltál neki.


Csak egy kérdés: ha a barátod, és nem a pasid, akkor minek fekszel össze olyan emberrel, aki a haverod/barátod szimplán?

2017. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
idiota vagy :D mar bocs
2017. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"A legjobb fiú barátomat egy hónapja ismerem"


Azért érzed, egy hónap alatt a legjobb barátod lett...:D


"A barátnőim nem tudnak tanácsot adni, hogy mi lehet az oka"


Mert a barátnők minden esetben csakis a leghatékonyabb tanácsokkal tudnak ellátni :D


Aranyom elmondom neked akkor, te egy tárgy voltál számára, megkapott, biztos nem azt kapta amit remélt ezért lett olyan amilyen.

Elég butácska lehetsz, ha erre magadtól nem jöttél rá.

(mondom ezt minden sértés nélkül)

2017. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Higgy! Hátha megjelen...nem, semmit ne csinálj, ne legyen fontos. Átvert.
2017. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos úgy néz ki, ez tényleg csak annyi volt, hogy "segítettél neki összeszedni magát".
2017. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb férfi barátod...1 hónapja ismered? No comment. Kis pisis vagy.
2017. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehetek az új legjobb fiú barátod? Én két hónapot is képes vagyok várni. Sőt! Megígérem, hogy minimum háromszor megduglak, mielőtt lelépek.


Persze néhány hét múlva majd jelentkezem egy-két újabb numera miatt, hisz az új legjobb fiú barátod leszek. :)

2017. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Agyilag zokni vagy.
2017. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sima kihasznalas, semmi több.

Kapd össze magad kérdező :)

2017. szept. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!