Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el többen azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el többen azt ha én nőként kihasználom a lehetőségemet? 23N

Figyelt kérdés

Olvastam valamelyik kérdésben, hogy szexuális tárgyként kezeli magát egy nő, csak azért mert felvesz egy kivágott blúzt vizsgára.


Én is sokszor vizsgáztam már hasonló öltözékben, kivágott blúz, miniszoknya, magassarkú, harisnya, stb. Ezek mellé, egy kis mosoly és kész is a legtöbb vizsga :)

El sem hinnétek milyen könnyű így érvényesülni a férfiak világában. Szerintem aki él a lehetőségeivel az inkább kreatív. Mindenki abból gazdálkodik ami adódik neki. Azt is megjegyezném, hogy ha ennyi önuralma lehetne már a férfiak nagy többségének, pláne akik mindenféle titulus birtokában vannak, na mind egy. Miniszoknya egyébként nagyon praktikus puskázni is... :D


Az viszont sokkal szomorúbb, hogy néhány helyi kisebbségi komplexus prédikátor azonnal idejön általánosítani.

Nekem nőként addig van bármi esélyem a jövőben, amíg fiatal vagyok, mert utána "le leszek cserélve" úgyis. Jobb elfogadni és addig építkezni ameddig van rá lehetőség.


Nem vagyok feminista. Sőt! Szeretem meghagyni a pasikat abban a hitben, hogy ők irányítanak és egyébként is szeretek nő lenni. Mások az eszközeink, de bőven vannak nekünk is. Az, hogy ez az adottság egy biológiailag biztosított tény pedig abban segít, hogy ne haljon ki az emberiség. Szexuális tárgy pedig nem ettől leszek... hanem attól, ha bambán tűrném, hogy valami pasi kedve szerint használjon, ez pedig nem jellemző.

Most gondolom mindenki egy ribinek tart itt mert őszinte mertem lenne. Le merem fogadni, hogy megkapom mindjárt a magamét. Azért gondoljatok bele egy pillanatra, hogy ha nektek lehetőségetek lenne hasonlóra, akkor ti is ugyan úgy élnétek a lehetőséggel.


Ti miért nem éltek a lehetőségeitekkel ?



2017. szept. 23. 22:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
96%
Cicuka, mi kreatív abban, hogy kidobod a pitsád?
2017. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
98%

Jó suliba jársz, ha emiatt átengednek. :"D

Nálunk úgy van, hogy akárhogy jössz, simán megbuksz, ha nem olyan a teljesítmény. Én is csinosan megyek az összes vizsgámra (bár tény és való, hogy én nem teszek mindent a kirakatba), de azokból a tárgyakból, ahol sokat kell számolni, ugyanúgy megbukom. Ezzel pedig nem csak én vagyok így, hanem sok, miniszoknyás, szőke, hosszú hajú szaktársam is.


21/L

2017. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 AchromaticSmarties ***** válasza:
91%

Kreatív dolog csöcsöt villantani? :D


Amúgy kamu kérdés.

2017. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 Heart of Darkness ***** válasza:
97%
Bár nem vagyok nő, de úgy gondolom, hogy sokkal jobb érzés az eszemmel érvényesülni pl akár egy vizsgán mintsem miniszoknyával és ez akár egy állásinterjúra is igaz. Egyébként meg egy normális cégnél azt veszik fel aki ért hozzá és akiben látnak potenciált nem pedig azt aki kiteszi a cicijét és miniszoknyát vesz fel. De mindenki maga dönti el, hogy mivel szeretne érvényesülni. Ha téged nem zavar az, hogy mondjuk nem az eszed miatt vagy a tehetséged miatt érsz el valamit hanem a biológiai adottságaid miatt akkor mindent tökéletesen csinálsz.
2017. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem kreatív vagy, ostoba. Az agyadat kellene használnod, nem a testi adottságaidat, akkor talán többre vinnéd, így csak játékszer maradsz.
2017. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
Én nem cserèlem majd le a majdani velem egykorú hölgyet 24f már ha nem él ő se vissza evvel
2017. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
100%

Azért gáz, mert mindig van valaki, aki szebb, nagyobb mellű, kerekebb seggű, mint te. És egy idő után már nem tudsz senkire hatni a külsőddel, és akkor ott állsz csupasz seggel, mert semmit nem tudsz, prostinak meg már randa/öreg vagy.

Ezt nőként mondom.

2017. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A legrosszabb ***** válasza:
61%
Már megint egy szexuális tárgyat említő kérdés. Szexuális zaklatás pritty panda.
2017. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:

Nem maradok játékszer! Pontosan ez a lényeg, hogy én játszom másokkal. Nem vagyok prosti, nem adom oda magam senkinek érdekből. Csak sejtelmet adok, semmi mást.


Pontosan az eszemet használom! Sajnos ez kell a férfiaknak, mindent a szemnek és kényérre lehet őket kenni. Persze kell kedvesség is mellé, nem kell okoskodni és akkor tényleg az ember tenyeréből esznek. Nevezhetjük ezt női praktikának.


Ami viszont zavar az a sok álszent ember, aki ugyan úgy megbámulna az utcán, majd miután hazaérne a gépe elé neki állna itt szidalmazni. Ez szerintem sokkal nagyobb baj!

2017. szept. 23. 22:32
 10/67 anonim ***** válasza:
77%
Na, fix, hogy ezt sem nő írta....
2017. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!