Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges az, hogy teljesen csinos, értelmes lányok a környezetemben évek óta egyedül vannak, hiába szeretnének kapcsolatot, míg a férfiak arról panaszkodnak, hogy alig van normális egyedülálló lány?

Figyelt kérdés
Sőt, szerintük még a nem normálisak is állandóan foglaltak.
2017. szept. 24. 10:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Miután már jól ismered magad, és elértél egy szintet, akárki már nem lesz jó, és ha a környezetedben, vagy ahol te ismerkedsz, épp nincs olyan, egyedül is jobb. Sőt, az ember egy kor után már elengedi ezt a problémát, és úgy van vele, hogy nem is keres már célzottan, max. ha jön a lehetőség, akkor nem zárkózik el.

Én így vagyok vele. Akivel próbáltam, azzal nem jött össze, de tanultam belőle, magamat is jobban megismertem általuk. Már nem hajtok, hogy minden áron legyen valakim, egyedül is teljes életem van. A lehetőség elől nem zárkózom el, hogy összefutok egyszer a megfelelővel, de már nincs annyi szabadidőm célzottan keresni, mint diákkoromban.

2017. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem olyan csinosak és értelmesek mit gondolod. Vagy vannak olyan negatív tulajdonságaik, ami miatt nem kellenek. Azért az már gyanús, ha egy tucat srácból mind sötét, ha nem akkor meg más kell neki.

Példának is írod, hogy ne legyen hihetetlen igénytelen homofób. Kisarkítod itt az igényeidet magadról el terelve a problémát, ezeket szerintem meg tudja ugrani sok jelentkező, ha nem az meg már végképp gyanús, hogy kvázi retardáltak próbálkoznak csak. Azért szerintem lesz ott még más igény is ami már fényt derítene a problémára. Kicsit több önkritika nem árthat, persze lehet valami hatalmas pech széria is.

2017. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
Már bocs, de kik a lányok? (Mert azért pl. 30 fölötti nőket ne nevezzünk már lánynak...) Az én környezetemben pont azt látni, hogy 20-tól ca. 30-35 éves korig egy lány/csaj/nő sincs 2-3 hónapnál tovább egyedül. Inkább összejön olyannal, akivel már az elején is láthatóan döcög a szekér, mint hogy egyedül legyen.
2017. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj, hogy bárkinek esélyt adsz ahelyett, hogy megválogatnád, kivel állsz szóba.
2017. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
"Inkább összejön olyannal, akivel már az elején is láthatóan döcög a szekér, mint hogy egyedül legyen." - Ezt hívják kapcsolatfüggőségnek. Persze, lehet az embernek mázlija, és egy ilyenből összejöhet egy életre szóló kapcsolat, de jellemzően az ilyen kapcsolatok általában tartanak néhány hónapig, max. 1-2 évig, aztán jön a következő...
2017. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

"jellemzően az ilyen kapcsolatok általában tartanak néhány hónapig, max. 1-2 évig, aztán jön a következő"


De mindig jön a következő...

2017. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy kedves kérdező? Én is hasonló jelenséget vettem észre magam körül olyan 3-5 éve, de 28-30 éves korunkra kb. mindannyian megtaláltuk barátnőimmel a hozzánk illő párt, akivel tartósan tervezünk. Nővérem generációjában viszont rengeteg olyan szép és értelmes nőt látok, aki 35 évesen szinte sohasem botlik normális pasiba... Valahogy a 35-40 közötti férfiak kevésbé nyitottak az elköteleződésre, vannak sokan, akik belefáradtak a számos rövid kapcsolat sikertelenségeibe és már csak célzottan szexuális kalandokra hajtanak, mások ilyen korukra túl vannak egy váláson és fóbiájuk van az egész együttélős dologtól a volt szekálós feleség miatt... vagy pl. ott van az a kategória, hogy 35-40 közt is még egy anyámasszony katonája, miközben az ember elvárná, hogy a negyedik X-hez közeledve, azért már legyen egy szintű önállóság és tartás a màsikban. Nem irigylem a nővéremet, mert nagyon nehezen normális egyedeket a saját korosztályában... Meg általánosságban nézve sem egyszerű ha az ember célzottan keresgél, ugyanis a legjobb kapcsolatok tapasztalataim szerint véletlenekből születnek :)


Remélem hamarosan te is találsz valakit, sok szerencsét hozzá!

2017. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!