Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha interneten ismerkedtek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten ismerkedtek, mennyi idő után akartok találkozni a másikkal?

Figyelt kérdés
Mennyi az az idő, amennyit ha a másik várni szeretne, nem mentek bele, azt mondjátok, ennyit nem vártok senkire?
2017. szept. 25. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindig óriási csalódás volt, vagy részemről vagy a másik részéről úgyhogy soha többé senkivel nem ismerkedem internetről, szerintem ez egyszerűen zsákutca.
2017. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 hét
2017. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1-et nagyon osztom. Valóban sok csalódást ért és okoztam. Viszont én még adok esélyt a dolognak, mert túl sok lehetőség ma már nincs. Én 2 hetet vártam max, de az elég hosszú idő, jobb hamar túl lenni rajta. Azért 2 hét chatelés után kialakúlnak érzelmek és nagy pofára esés utánna ha személyesen nem klappol.
2017. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 A csalódás nem az internet miatt volt, hanem miattatok. Talán nem kéne olyannal találkozni, akivel egy hete beszélgetsz.
2017. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetoleg minel rovidebb ido utan. A paromat ugyan ismertem latasbol es o is engem, de Facebookon vettuk fel a kapcsolatot, ra ket napra mar talalkoztunk is. Jobban szeretem az eloben ismerkedest, az internet inkabb csak kapcsolatfelvetelre alkalmas, de nem cseveresznek ott hetekig, honapokig, mikor sokkal jobb, szemelyesebb, izgalmasabb egy kave / tea / froccs mellett ismerkedni.
2017. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én két sráccal találkoztam eddig netről, mindkettőből parkapcsolat lett. A másodikkal több, mint két éve együtt vagyok :) Mindkét sráccal egy héten belül találkoztam, nem látom értelmét húzni a dolgot és egy hamis képet kialakítani magunkban a másikról.

Rajtuk kívül volt még egy srác anno, aki hónapokig csak beszélgetett, húzta- halasztotta a dolgot, úgyhogy mire elhívott hónapok múlva, már nem érdekelt az illető, teljesen komolytalannak tűnt.

Azt tudom javasolni, 1-2 héten belül érdemes találkozót összehozni- ebből az is kiderül, mennyire komolyak a másik szándékai: ha találkoztok, még az is elsülhet rosszul (de jól is :) ), viszont ha kéreti magát, szórakozik, akkor hamar le lehet vágni, hogy nem érdekes az illetőre energiát szánni.

22/L

2017. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 hét útán...

f

2017. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1-2 hét max. Nincs értelme húzni az időt és tovább idealizálni a másikat.
2017. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Két netes "randim" volt.


Az elsőn kb. három hét múlva találkoztunk. Katasztrófa, hagyjuk,egy barom volt a pasas.


A másodikon lett volna három nap mgismerkedésünktől kezdve kb., de beteg lettem.

Aztán fél évig nem tudtunk találkozni, mert csak pár napra jött haza (1-2) és vagy nekem vagy neki nem volt jó.

De mire az első tényleges találkozó megtörtént, már napi szinten órákon át beszélgettünk, kb. mindent tudtunk egymásról.


Lassan másfél éve, már együtt is élünk.

2017. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!