Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, apukák, ti mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, apukák, ti mennyi idő után mutatnátok be az új párotokat a családotoknak?

Figyelt kérdés
Annyit elárulok, hogy személyesen érintett vagyok a kérdésben, nekem van egy lányom, a páromnak 2 fia.
2017. szept. 29. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor látszik az, hogy a kapcsolat több, mint egy hirtelen fellángolás, és a rózsaszín köd bűvöletéből kikerülve józan fejjel is azt tudom mondani, hogy igen, ezzel az emberrel hosszabb távon is képes lennék együtt lenni. Annak semmi értelme nincs, hogy két havonta másik nőt vigyek haza, ráadásul megbeszélem a gyerek(ek)kel is, hogy mi a helyzet, lassan vezetem fel, esetleg már hetekkel korábban említgetem, hogy na most megint találkozok XY-nal, tudjátok, akit meséltem (nyilván ez a gyerekek életkorától is függ).

Ez nyilván személy- és kapcsolatfüggő, de olyan 3-5 hónapot mondanék.

2017. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 honapon belul megtortent mindketto. Nagyon ereztuk h hosszu tavra tervezhetunk egyutt.
2017. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem időtől függő, hanem kapcsolattól függő. Hogyha mindkét fél részéről komolyan gondoljátok, akkor ne az idő döntse már el, mikor lesz bemutatva az illető.
2017. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A többieket én 1-2 hónap után mutattam be a lányomnak, de néhány találkozásnál nem volt több köztük, és a kapcsolatok se volt túl hosszútávúak.

A jelenlegi párommal (pedig nem lehet előre tudni az ilyesmit) úgy alakult, hogy az első találkozásunk 2 napon át tartott, és ez alatt a lányommal is találkozott.

Aztán folyamatosan, mivel nálunk voltunk szinte mindig, majd mikor kiderült, hogy terhes vagyok tőle, akkor oda költözött.

2017. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!