Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél vagy nem kellek eléggé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél vagy nem kellek eléggé?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk, minden tök jó, jól érezzük magunkat, talalkozgatunk, terveket sző, tiszta lelkes, tervezi hogy hova menjünk, kiknek mutat be, stb...majd egyszer csak elkezd agyalni, és "visszalép", hogy nem tudja mit akar, gondolkoznia kell. Össze kell raknia a saját életét, vagy vmi ilyesmi.

2017. okt. 1. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen tervezgető, ám de határozatlan és bizonytalan típus a legrosszabb.
2017. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem robotok, változnak a hangulataik, nem érezzük ugyanazt minden percben. Lehet megijedt az elköteleződéstől, ez sok fiatal pasinál előfordul. De, ha komolyan érdekled, akkor majd megszokja, hogy vagy neki. Adj neki időt.
2017. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha valaki nem képes legyőzni érted a félelmeit, az nem szeret eléggé. Ennyi.
2017. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A félelmet kizártnak tartom a leírásból. Egyszerűen van valami, amiért mégse akar veled lenni. Csak ezt nem akarja kimondani, inkább terel. Mióta vagytok együtt, gondolom, nem rég? Férfi vagy nő? Hány éves? Nagyon érett viselkedés minden esetre...
2017. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mikeXxX ***** válasza:
90%
2# Nagyot tévedsz mert én hasonló nőt fogtam ki ! 38f
2017. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, pontosan milyet?
2017. okt. 1. 13:28
 7/11 mikeXxX ***** válasza:
Aki nem tudta eldönteni mit akar persze azt mondta minden rendben van ezért ő sem érti a dolgot ezért elengedtem még ha nehéz is volt .
2017. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
#2 vagyok, nem azt mondtam, hogy csak pasikra jellemző ez, de elsősorban rájuk...szövegértés?
2017. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Fejtős, én nem pazarolnék rá egy pillanatot sem.
2017. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szex van,akkor gyanítható,hogy csak talonban tart ezzel a dumával.Ha nincs,akkor meg arra játszik,hogy így legyen.Nincs itt félelem,csak nem kellesz...semennyire.
2017. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!