Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éven felüli nők- szégyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éven felüli nők- szégyen az ha nincs párotok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Kérdés, hogy mióta nincs. Avagy még eddig nem is volt. :)
2017. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Mégis miért lenne szégyen, ha valakinek - bármilyen életkorban - nincsen párja??
2017. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szégyen. Nem attól érek valamit hogy van pasim. Aki meg ez alapján néz le- hát az annyira is érdekel.
2017. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
magánügy szerintem. elég sok nőnek nincs amúgy... Ráadásul amilyen korán halnak aférfiak, jónéhány 40 éves nő már özvegy...
2017. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

Ha csak átmenetileg nincs, akkor nem. Ha ezer éve,

előremutat valamit: kiállhatatlan természet, önző, valamiért senkinek sem kell.

2017. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Már miért lenne szégyen? Millió oka lehet rá. Igényesség, olyan élet, hogy nem találkozott potenciális jelöltekkel, de akár lehet aromantikus, aki soha nem akar párt. Ő dolga.
2017. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne szegyen? Mi van akkor ha olyan kompromisszumokat kellene ahhoz megkotni, amit az illeto no nem akar megkotni?

Mi van akkor ha az illeto no elvezi hogy szabad a szive es a gondolatai, es hogy a sajat szemelye felett kizarolag o maga rendelkezik?

Nem kell mindenkinek mindenaron kapcsolat.

2017. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem szégyennek.Miért kéne annak éreznem?Mostanra értem meg annyira, hogy átlássak embereken.És amit látok, arra tényleg nincs szükségem.A mesebeli herceg eljövetele meg csak mese.Sokáig próbálkoztam több-kevesebb sikerrel, mára azt mondom, elég volt.Kiábrándító a mai kor embere, ez a világ már nem nagyon alkalmas a sírig tartó kapcsolatokra.A csak szex és az egó mindenekfelett, nekem nem vonzó.És nekem már fontosabb a nyugalmam, mint a folytonos kísérletezgetés.A teljes nyugalom nincs meg akkor, ha valaki melletted van.Az élet szép egyedül is, a szabadság nagy kincs.Számomra a gyerekem mellett a legnagyobb.Ha végleg egyedül maradok, akkor sem lesz okom szégyenkezni, egyszerűen nincs miért.
2017. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Az a szégyen, ha valakinek azért van valakije, hogy ne szólják meg, ne nézzék le mások. Már maga a kérdés is.
2017. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7: Sok dologban egyetértek, de ez a megfogalmazás nekem furcsa. Nekem van párom, de senki nem rendelkezik fölöttem s hogyne lennének szabadok a gondolataim? A szívnek sem lehet parancsolni, ezért nem értettem soha, amikor "örök hűséget fogadnak az emberek egymásnak". Ez értelmetlen számomra. Nem tudják, mit hoz a jövő. Max. néhány szerencsés sejti, hogy tényleg megtalálta az igazit... Aki remélhetőleg nem változik meg inkompatibilis irányban...
2017. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!