Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép nők = Aranyásók luxuskivi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nők = Aranyásók luxuskivitelben?

Figyelt kérdés
Ha egy jól néz ki, akkor pénzéhes, számító is egyben?
2017. okt. 1. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:'DDDDDDDDDDDDDD

Nem.

2017. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól félek, hogy sok hülye most az összes, kicsit is szebb lányt a Viasatos - amúgy megrendezett- pitsákhoz fogja hasonlítani. Ne már srácok, szerintetek attól, hogy valamelyik lány csinos, attól már is ilyen? Nem! Nagyon nem. Rengeteg szép lányt ismerek, és közel sem ilyenek. Persze, biztos ennek van valóságalapja, dehogy minden nőt, azaz minden szép nőt ilyenekhez hasonlítani orbitális hülyeség. 24/F
2017. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a sok idiotat honnan fujja ide a szel?
2017. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hatásvadász a kérdés, de, így legalább sokan válaszolnak.
2017. okt. 1. 15:38
 5/11 A legrosszabb ***** válasza:
54%
Általában igen.
2017. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Heart of Darkness ***** válasza:
80%
Nem, ha így lenne, akkor háromszor lőném magam fejbe egymás után.
2017. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdező: neked azok. Nekünk a normális, nem aranyásó a célközönség. Viheted a többit háháh
2017. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2017. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyébként szépnek meg igényesnek lenni szerintem pont 0 forintba kerül. Aki 100ezreket költ a külsejére az nem feltétlenül szebb, vagy egyáltalán szép. Esetleg jobban "össze van rakva".

Amúgy amin még érdekes elgondolkozni az az, hogy ha van egy nő, aki sokat költ magára, drága holmikat vesz stb, az valószínűleg elő tudja magának teremteni az ehhez szükséges anyagiakat. Most hogy honnan meg miből az mellékes. Én például odafigyelek magamra, főleg az egészségemre. Igyekszem természetes kozmetikumokat használni, ezek pedig általában drágábbak. Viszont abszolút nem tudnám elképzelni, hogy mondjuk ezt a párom fizesse nekem. Az én "luxus" dolgaimat, hobbijaimat stb nehogy már ő fizesse. Nekem szükségem van erre a függetlenségre. Az, hogy én hogy nézek ki őt szerintem pont nem befolyásolja, ő szeret smink nélkül melegítőben is. Tulajdonképpen akárhogy nézzük az ő szempontjából felesleges, hogy ennyit adjak magamra, vagy természetes dolgokkal "szépüljek", akkor miért kellene neki kifizetnie ezeket?

2017. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem igaz kérdező, mert rengeteg csinos fiatal nőt látok a metrón minden reggel és ők szemmel láthatóan nincsenek ennyire eleresztve.

Ha pedig általánosában igaz kellene legyen az állítás, akkor annak minden példányára teljesülnie kellene.

2017. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!